Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Łukasz Błędowski

Łukasz Błędowski
Zawodnik: Łukasz Błędowski
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wcześniej:TG Power - do 31-05-2008
TG Power - do 17-03-2013
Wściekłe Psy - do 10-02-2019
Wiek: 35 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS3650.0%3650.0%000.0%3742.9%2681101911
OKKS - Asy Śląska040.0%040.0%000.0%1250.0%325120113
PMB - OKKS3560.0%3560.0%000.0%000.0%3360201611
OKKS - Płomień Żory5771.4%5683.3%010.0%22100.0%42604011219
Olimpia - OKKS2633.3%2633.3%000.0%1425.0%4484302511
OKKS - Drozd1250.0%1250.0%000.0%000.0%4261300211
Wataha - OKKS2366.7%2366.7%000.0%030.0%235000243
Dobre Chłopaki - OKKS4944.4%4944.4%000.0%4757.1%44801031210
Asy Śląska - OKKS11100.0%11100.0%000.0%030.0%437020226
OKKS - PMB41040.0%41040.0%000.0%3560.0%15602011110
New York Bricks - OKKS2366.7%2366.7%000.0%2450.0%8082401616
OKKS - Olimpia81172.7%81172.7%000.0%4580.0%63901022024
Płomień Żory - OKKS3742.9%3742.9%000.0%2633.3%415210385
Wielka Kiść - OKKS7887.5%7887.5%000.0%61250.0%62824132025
OKKS - Wielka Kiść91275.0%91275.0%000.0%3742.9%44821002125
SUMA549457.4%549358.1%010.0%316746.3%59441031531123139190
ŚREDNIO3.66.33.66.20.00.12.14.53.92.96.91.02.10.11.59.312.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)