Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Krzysztof Swoboda

Krzysztof Swoboda
Zawodnik: Krzysztof Swoboda
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wcześniej:Dziesięć Kilo Mniej Ruda Śląska - do 10-05-2015
Drim Tim - do 15-06-2014
Wściekłe Psy - do 18-03-2012
Gwiezdno Flota - do 21-12-2014
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Gwiezdno Flota - Green Peas61346.2%5862.5%1520.0%000.0%61715011318
Demons - Gwiezdno Flota4944.4%3650.0%1333.3%000.0%4262802918
Gwiezdno Flota - Longman030.0%000.0%030.0%000.0%213240006
Jaworzno - Gwiezdno Flota4580.0%33100.0%1250.0%1250.0%51613001018
Gwiezdno Flota - Dobermany2922.2%1333.3%1616.7%020.0%505220154
Romus - Gwiezdno Flota31127.3%1714.3%2450.0%3475.0%527110001120
Gwiezdno Flota - Drim Tim61346.2%4850.0%2540.0%1250.0%31421011513
Gwiezdno Flota - Atomic81361.5%4580.0%4850.0%010.0%51607002027
Wściekłe Psy - Gwiezdno Flota2540.0%000.0%2540.0%000.0%731001403624
Gwiezdno Flota - Budsar1714.3%1333.3%040.0%000.0%101130021
Green Peas - Gwiezdno Flota6966.7%010.0%6875.0%000.0%11202021817
Gwiezdno Flota - Demons2728.6%030.0%2450.0%22100.0%2572305810
Longman - Gwiezdno Flota5955.6%22100.0%3742.9%000.0%40403001316
Gwiezdno Flota - Jaworzno3742.9%010.0%3650.0%000.0%5053301915
Dobermany - Gwiezdno Flota2728.6%1250.0%1520.0%000.0%6391300513
SUMA5412742.5%255248.1%297538.7%71353.8%6121821871016144220
ŚREDNIO3.68.51.73.51.95.00.50.94.11.45.51.24.70.01.19.614.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)