Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Karol Schlagner

Zawodnik: Karol Schlagner
Drużyna: Olimpia Basket
Wcześniej:Pasibrzuchy - do 17-03-2012
Pozycja: 4
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Olimpia - Sor-Drew010.0%010.0%000.0%000.0%077010106
Piaśniki - Olimpia1333.3%1333.3%000.0%11100.0%336120535
Olimpia - ZGP1250.0%1250.0%000.0%000.0%224210127
Olimpia - Zryw030.0%030.0%000.0%020.0%145120300
Longman - Olimpia1520.0%1520.0%000.0%020.0%044010120
ZGP - Olimpia3475.0%3475.0%000.0%020.0%38110101614
Wielka Kiść - Olimpia2540.0%2540.0%000.0%040.0%235130343
Hica - Olimpia81172.7%81172.7%000.0%1425.0%41521241717
Olimpia - Wataha61442.9%61442.9%000.0%1333.3%741111111316
SUMA224845.8%224845.8%00%31816.7%2236588133204768
ŚREDNIO2.45.32.45.30.00.00.32.02.44.06.40.91.40.32.25.27.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Olimpia62:61Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)
2. Liga Grupa B:
Gwiazdy Podwórka51:40Sor-Drewwięcej»
(17-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Romus55:85Green Peaswięcej»
(17-03-2019 11:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 1
2 Liga:
Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)