Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Karol Schlagner

Zawodnik: Karol Schlagner
Drużyna: Olimpia Basket
Wcześniej:Pasibrzuchy - do 17-03-2012
Pozycja: 4
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Olimpia - Sor-Drew010.0%010.0%000.0%000.0%077010106
Piaśniki - Olimpia1333.3%1333.3%000.0%11100.0%336120535
Olimpia - ZGP1250.0%1250.0%000.0%000.0%224210127
Olimpia - Zryw030.0%030.0%000.0%020.0%145120300
Longman - Olimpia1520.0%1520.0%000.0%020.0%044010120
ZGP - Olimpia3475.0%3475.0%000.0%020.0%38110101614
Wielka Kiść - Olimpia2540.0%2540.0%000.0%040.0%235130343
Hica - Olimpia81172.7%81172.7%000.0%1425.0%41521241717
Olimpia - Wataha61442.9%61442.9%000.0%1333.3%741111111316
Olimpia - Longman51145.5%51145.5%000.0%000.0%3470103109
Zryw - Olimpia3475.0%3475.0%000.0%010.0%404200268
Olimpia - Piaśniki2366.7%2366.7%000.0%1616.7%246021058
SUMA326648.5%326648.5%00%42516.0%31447510164256893
ŚREDNIO2.75.52.75.50.00.00.32.12.63.76.30.81.30.32.15.77.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)