Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Karol Schlagner

Karol Schlagner
Zawodnik: Karol Schlagner
Drużyna: Olimpia Basket
Wcześniej:Pasibrzuchy - do 17-03-2012
Wiek: 35 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Se Gramy - Olimpia010.0%010.0%000.0%020.0%505000101
Olimpia - ZGP3742.9%3742.9%000.0%010.0%91100203610
Energiczni - Olimpia1250.0%1250.0%000.0%000.0%102121300217
Olimpia - Dazynt5771.4%5771.4%000.0%2366.7%1192011111231
Zryw - Olimpia11100.0%11100.0%000.0%1250.0%314140239
Killa Bees - Olimpia030.0%030.0%000.0%020.0%23513050-1
Olimpia - Wielka Kiść1812.5%1812.5%000.0%11100.0%426110034
Olimpia - Dazynt4850.0%4850.0%000.0%010.0%84121202816
Olimpia - Gwiazdy Podwórka1250.0%1250.0%000.0%21020.0%235100140
SUMA163941.0%163941.0%00%62227.3%5425797161153887
ŚREDNIO1.84.31.84.30.00.00.72.46.02.88.80.81.80.11.74.29.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)