Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Kamil Pomaranik

Kamil Pomaranik
Zawodnik: Kamil Pomaranik
Drużyna: Dobre Chłopaki
Wcześniej:Pepega Squad - do 26-02-2023
Wiek: 25 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dobre Chłopaki - Asy Śląska3742.9%2450.0%1333.3%1250.0%5271412814
New York Bricks - Dobre Chłopaki4944.4%1333.3%3650.0%000.0%41536121119
Wataha - Dobre Chłopaki5771.4%5771.4%000.0%000.0%21302001013
Dobre Chłopaki - Drozd71353.8%6966.7%1425.0%22100.0%22410021714
Płomień Żory - Dobre Chłopaki3560.0%1250.0%2366.7%4757.1%31430021212
Dobre Chłopaki - Zryw2825.0%2728.6%010.0%2366.7%426010165
PMB - Dobre Chłopaki51435.7%51241.7%020.0%1616.7%5270102113
Dobre Chłopaki - Olimpia2728.6%2366.7%040.0%2540.0%101011061
Dobre Chłopaki - OKKS4666.7%3560.0%11100.0%3475.0%52732001221
Asy Śląska - Dobre Chłopaki3650.0%3475.0%020.0%1250.0%5163303712
Dobre Chłopaki - New York Bricks5955.6%5771.4%020.0%3475.0%641024011323
Drozd - Dobre Chłopaki5862.5%5683.3%020.0%1333.3%30343221116
Dobre Chłopaki - Płomień Żory3560.0%3475.0%010.0%1250.0%213100078
Zryw - Dobre Chłopaki41040.0%3650.0%1425.0%000.0%224120199
Dobre Chłopaki - PMB2540.0%22100.0%030.0%020.0%4372400412
Olimpia - Dobre Chłopaki51050.0%51050.0%000.0%1520.0%81911141110
Dobre Chłopaki - Wataha5862.5%4666.7%1250.0%1250.0%42624001220
OKKS - Dobre Chłopaki71353.8%71070.0%030.0%33100.0%21362121721
SUMA7415049.3%6410759.8%104323.3%265250.0%6728953340724184233
ŚREDNIO4.18.33.65.90.62.41.42.93.71.65.31.82.20.41.310.212.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)