Serwis rozgrywek amatorskich lig sportowych organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska
Przejdź do serwisu:
Aktualności
Forum
Kontakt
Samatix Katowice
Zawodnicy
Przemysław Borecki
Zuzanna Burek
Adam Cerek
Tomasz Dunaj
Przemysław Gawron
Mateusz Hadelko
Ivo Juric
Piotr Kołodziejczak
Artur Konwisorz
Michał Kulik
Adam Ligęza
Kamil Nowicki
Albert Szymańczyk
Mateusz Świątek
Adam Wójcicki
Andrzej Wójcicki
Spotkania - Sezon 2021/22
Wybierz sezon:
Sezon 2021/22
Sezon 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007
Runda zasadnicza
Samatix Katowice
1
:
2
Jan Olbracht Super Spike
więcej»
(23-09-2021 21:00)
QUICK VOLLEY CREW
0
:
2
Samatix Katowice
więcej»
(30-09-2021 19:00)
Samatix Katowice
2
:
0
Impact Volleyball Team
więcej»
(14-10-2021 20:00)
Samatix Katowice
2
:
1
RISER Volley Team Jaworzno
więcej»
(04-11-2021 21:00)
Samatix Katowice
2
:
0
Chłopaki nie płaczą
więcej»
(25-11-2021 19:00)
Kadra Bobrek Bytom
2
:
1
Samatix Katowice
więcej»
(02-12-2021 19:00)
Samatix Katowice
0
:
2
Pronetbud vol.3
więcej»
(09-12-2021 20:00)
EAGLE SPORT TEAM
1
:
2
Samatix Katowice
więcej»
(20-01-2022 19:00)
Amator Volley Team
0
:
2
Samatix Katowice
więcej»
(27-01-2022 20:00)
Będzińskie Tygrysy
2
:
0
Samatix Katowice
więcej»
(03-02-2022 20:00)
Faza play-off
Będzińskie Tygrysy
1
:
2
Samatix Katowice
więcej»
(17-02-2022 19:00)
Samatix Katowice
1
:
2
Będzińskie Tygrysy
więcej»
(24-02-2022 19:00)
Samatix Katowice
1
:
2
Będzińskie Tygrysy
więcej»
(21-04-2022 20:00)
O miejsca 5-8
Samatix Katowice
2
:
0
Chłopaki nie płaczą
więcej»
(05-05-2022 22:00)
Samatix Katowice
2
:
1
Kadra Bobrek Bytom
więcej»
(19-05-2022 19:00)
Logowanie i rejestracja
Login:
Hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Pokaż:
Ostatnie wyniki
Najbliższe mecze
Tabele
Ostatnie wyniki
— Runda zasadnicza
Kolejka 16
2 Liga:
Płomień Żory
40
:
59
Drozd
więcej»
(17-03-2024 11:40)
OKKS
81
:
86
Wataha
więcej»
(17-03-2024 10:20)
Zryw
60
:
38
New York Bricks
więcej»
(17-03-2024 9:00)
— Faza playoff
Spotkania 1
Para 1-8:
Monstars
55
:
94
Gwiezdno Flota
więcej»
(16-03-2024 13:00)
Para 2-7:
Atomic
53
:
76
Rybnik Team
więcej»
(16-03-2024 10:20)
Para 3-6:
Green Peas
52
:
89
Dobermany
więcej»
(16-03-2024 9:00)
Para 4-5:
Budsar
88
:
55
Hica
więcej»
(16-03-2024 11:40)
— Runda zasadnicza
Kolejka 16
2 Liga:
PMB
52
:
48
Asy Śląska
więcej»
(16-03-2024 15:40)
Olimpia
48
:
66
Dobre Chłopaki
więcej»
(16-03-2024 14:20)
Kolejka 15
Asy Śląska
61
:
62
Zryw
więcej»
(10-03-2024 11:40)
Drozd
51
:
60
OKKS
więcej»
(10-03-2024 10:20)
New York Bricks
41
:
43
Płomień Żory
więcej»
(10-03-2024 9:00)
Wataha
71
:
63
Olimpia
więcej»
(09-03-2024 18:40)
Dobre Chłopaki
87
:
43
PMB
więcej»
(09-03-2024 17:20)
Kolejka 14
Zryw
40
:
63
Dobre Chłopaki
więcej»
(03-03-2024 11:40)
Drozd
95
:
44
New York Bricks
więcej»
(03-03-2024 10:20)
Najbliższe mecze
— Runda I
Kolejka 1
Liga:
KostKev
-
:
-
SPACE STARS
więcej»
(23-03-2024 9:00)
MK ENVIRO
-
:
-
RED BULL
więcej»
(23-03-2024 10:00)
B-ce Team
-
:
-
RST Team
więcej»
(23-03-2024 11:00)
AWIR
-
:
-
Silesia Bulls
więcej»
(23-03-2024 12:00)
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
New York Bricks
-
:
-
PMB
więcej»
(23-03-2024 14:20)
Dobre Chłopaki
-
:
-
Wataha
więcej»
(23-03-2024 15:40)
— Faza playoff
Spotkania 2
Para 4-5:
Hica
-
:
-
Budsar
więcej»
(23-03-2024 11:40)
Para 3-6:
Dobermany
-
:
-
Green Peas
więcej»
(23-03-2024 9:00)
Para 2-7:
Rybnik Team
-
:
-
Atomic
więcej»
(23-03-2024 10:20)
Para 1-8:
Gwiezdno Flota
-
:
-
Monstars
więcej»
(23-03-2024 13:00)
— Runda I
Kolejka 1
Liga:
ANTEO
-
:
-
Swojskie Konfitury
więcej»
(24-03-2024 9:00)
No Name
-
:
-
AKF Ślonsk
więcej»
(24-03-2024 10:00)
HHT
-
:
-
Fryncita Street
więcej»
(24-03-2024 11:00)
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
Płomień Żory
-
:
-
OKKS
więcej»
(24-03-2024 9:00)
Drozd
-
:
-
Zryw
więcej»
(24-03-2024 10:20)
Asy Śląska
-
:
-
Olimpia
więcej»
(24-03-2024 11:40)
Tabele
— Liga
Poz
Team
M
P
1.
AKF Ślonsk
0
0
2.
Swojskie Konfitury
0
0
3.
ZZ Kadra Bielszowice II
0
0
4.
Silesia Bulls
0
0
5.
RED BULL
0
0
6.
SPACE STARS
0
0
7.
Fryncita Street
0
0
8.
RST Team
0
0
9.
B-ce Team
0
0
10.
MK ENVIRO
0
0
11.
HHT
0
0
12.
AWIR
0
0
13.
No Name
0
0
14.
Zygzak
0
0
15.
ANTEO
0
0
16.
KostKev
0
0
— 1 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Gwiezdno Flota
11
22
2.
Budsar
11
20
3.
Dobermany
11
19
4.
Rybnik Team
11
18
5.
Hica
11
18
6.
Green Peas
11
16
7.
Wielka Kiść
11
16
8.
Monstars
11
15
9.
Energiczni
11
14
10.
Basket Czerwionka
11
13
11.
Atomic
11
12
12.
Wściekłe Psy
11
12
— 2 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Dobre Chłopaki
16
31
2.
OKKS
16
29
3.
Drozd
16
25
4.
PMB
16
25
5.
Zryw
16
24
6.
Płomień Żory
16
24
7.
Wataha
16
22
8.
Olimpia
16
22
9.
New York Bricks
16
20
10.
Asy Śląska
16
18