Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Jarosł Harazin

Jarosł Harazin
Zawodnik: Jarosł Harazin
Drużyna: ZGP barhan.pl
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
ZGP - Hica000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
ZGP - Dazynt000.0%000.0%000.0%22100.0%101200223
Zryw - ZGP000.0%000.0%000.0%000.0%325000203
ZGP - Piaśniki000.0%000.0%000.0%000.0%213000003
Monstars - ZGP010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
SUMA010.0%010.0%00%22100.0%6410200429
ŚREDNIO0.00.20.00.20.00.00.40.41.20.82.00.40.00.00.80.41.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 9
2. Liga:
Olimpia55:64Piaśnikiwięcej»
(14-12-2019 13:00)
Gwiazdy Podwórka44:50Dazyntwięcej»
(14-12-2019 11:40)
Wataha63:54Zrywwięcej»
(14-12-2019 10:20)
Wielka Kiść55:38ZGPwięcej»
(14-12-2019 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Rolnik4:1Jastrząbwięcej»
(13-12-2019 22:00)
U.P.G.3:3Smart-Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
THUNDER 9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
Zygzak2:3Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
Kadra Bielszowice2:6WINDEX więcej»
(13-12-2019 17:30)
Kolejka 3
MAKROGEO5:9Zygzakwięcej»
(13-12-2019 19:00)
Kolejka 1
Smart-Logic5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 11
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(12-12-2019 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Green Peas53:59Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Drim Tim83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)