Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Jakub Warchoł

Jakub Warchoł
Zawodnik: Jakub Warchoł
Drużyna: Jaworzno Squad
Wcześniej:Dziesięć Kilo Mniej Ruda Śląska - do 13-03-2016
ZGP barhan.pl - do 12-01-2013
Jaworzno Squad - do 14-04-2012
Jaworzno Squad - do 10-05-2015
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Green Peas - Jaworzno3933.3%3933.3%000.0%1250.0%505212377
Jaworzno - Demons41040.0%3837.5%1250.0%020.0%83111303913
Longman - Jaworzno2728.6%2633.3%010.0%020.0%60600044-1
Romus - Jaworzno3837.5%2633.3%11100.0%1333.3%91101703816
Jaworzno - Dobermany101566.7%81172.7%2450.0%4580.0%43703012629
Rybnik Team - Jaworzno1333.3%020.0%11100.0%22100.0%7071100512
Jaworzno - Gwiezdno Flota111861.1%101662.5%1250.0%1333.3%571214022430
Drim Tim - Jaworzno61637.5%51435.7%1250.0%010.0%31435121313
Jaworzno - Atomic51050.0%5771.4%030.0%33100.0%1031315221327
Wściekłe Psy - Jaworzno3837.5%3560.0%030.0%000.0%5271324610
Jaworzno - Green Peas51050.0%5771.4%030.0%020.0%62805131014
Demons - Jaworzno2633.3%2633.3%000.0%1425.0%606240258
Jaworzno - Romus2633.3%2633.3%000.0%000.0%4041420411
Dobermany - Jaworzno61154.5%5955.6%1250.0%33100.0%1131414011629
Jaworzno - Rybnik Team4666.7%3560.0%11100.0%000.0%8083404918
Gwiezdno Flota - Jaworzno91560.0%61154.5%3475.0%4757.1%1111221042527
Jaworzno - Drim Tim51435.7%41136.4%1333.3%1333.3%6282103129
SUMA8117247.1%6813948.9%133240.6%214250.0%1142814222551041196272
ŚREDNIO4.810.14.08.20.81.91.22.56.71.68.41.33.20.62.411.516.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)