Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Jakub Modrzyński

Jakub Modrzyński
Zawodnik: Jakub Modrzyński
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Atomic - Gwiezdno Flota162080.0%101283.3%6875.0%000.0%32537023847
Gwiezdno Flota - Wściekłe Psy102245.5%61346.2%4944.4%6875.0%30320023019
Gwiezdno Flota - Green Peas71741.2%3837.5%4944.4%020.0%21313021811
Demons - Gwiezdno Flota101471.4%91181.8%1333.3%000.0%33613002127
Gwiezdno Flota - Longman71450.0%5862.5%2633.3%000.0%32537051619
Jaworzno - Gwiezdno Flota51145.5%3837.5%2366.7%3475.0%21343001518
Gwiezdno Flota - Dobermany51631.3%2922.2%3742.9%3650.0%32522001611
Rybnik Team - Gwiezdno Flota111957.9%4757.1%71258.3%000.0%21314122928
Gwiezdno Flota - Drim Tim91464.3%81080.0%1425.0%030.0%42602011918
Wściekłe Psy - Gwiezdno Flota121963.2%91275.0%3742.9%010.0%32502032723
Gwiezdno Flota - Budsar92142.9%71450.0%2728.6%44100.0%41544032422
Green Peas - Gwiezdno Flota61154.5%6875.0%030.0%000.0%40408021217
Gwiezdno Flota - Demons51631.3%51241.7%040.0%000.0%3252204104
Longman - Gwiezdno Flota101758.8%6785.7%41040.0%3475.0%42638042732
Gwiezdno Flota - Jaworzno122157.1%61250.0%6966.7%11100.0%134710043139
Dobermany - Gwiezdno Flota142263.6%81172.7%61154.5%11100.0%42613033534
SUMA14827454.0%9716259.9%5111245.5%213461.8%4826743468137368369
ŚREDNIO9.317.16.110.13.27.01.32.13.01.64.62.14.30.12.323.023.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)