Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Jacek Chołuj

Zawodnik: Jacek Chołuj
Drużyna: Rybnik Team
Wcześniej:Rybnik Team - do 12-05-2018
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wściekłe Psy - Rybnik Team2633.3%2633.3%000.0%000.0%325000144
Rybnik Team - Budsar71936.8%61735.3%1250.0%22100.0%14521001713
Green Peas - Rybnik Team040.0%030.0%010.0%22100.0%134130224
Longman - Rybnik Team010.0%010.0%000.0%020.0%213120102
Rybnik Team - Jaworzno2540.0%1425.0%11100.0%000.0%202010253
Dobermany - Rybnik Team51050.0%5955.6%010.0%11100.0%931224011123
Romus - Rybnik Team81266.7%81172.7%010.0%2450.0%34712021820
Rybnik Team - Gwiezdno Flota3933.3%3742.9%020.0%1250.0%325030177
Drim Tim - Rybnik Team3933.3%2540.0%1425.0%000.0%6171201710
Rybnik Team - Atomic6875.0%5683.3%1250.0%1250.0%43711021418
Rybnik Team - Wściekłe Psy5771.4%5683.3%010.0%1250.0%11211011111
Budsar - Rybnik Team4850.0%3650.0%1250.0%22100.0%01132031110
Rybnik Team - Green Peas4944.4%3837.5%11100.0%22100.0%72903021116
Demons - Rybnik Team51338.5%51050.0%030.0%000.0%13423001011
Rybnik Team - Longman2450.0%2366.7%010.0%22100.0%4043203610
Jaworzno - Rybnik Team2450.0%2450.0%000.0%000.0%4261500414
Rybnik Team - Dobermany51050.0%5862.5%020.0%66100.0%44813031620
Rybnik Team - Romus2450.0%1333.3%11100.0%000.0%5051300512
SUMA6514245.8%5811749.6%72528.0%222975.9%6036962141025159208
ŚREDNIO3.67.93.26.50.41.41.21.63.32.05.31.22.30.01.48.811.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)