Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Irex Gaz

O drużynie

Historia
W III edycji HLPP 'Old Boys' w jednej z rudzkich drużyn w kilku meczach wystąpili zawodnicy z Chorzowa. Bardzo im się spodobała organizacja rozgrywek. W IV edycji zadebiutowali w lidze pod nazwą 'Ado-Med 2', by w rundzie rewanżowej zmienić nazwę na 'Huta Jedność'. W kolejnej, V edycji, drużyna zyskała sponsora, którym jest chorzowska firma 'Irex Gaz'. Drużyna występuje pod tym szyldem do dziś.
Sukcesy
IV edycja - I miejsce w lidze, D. Steinmann królem strzelców
V edycja - II mejsce w lidze, D. Steinmann królem strzelców
2004 - zdobywca Pucharu Dyrektora MOSiR
2005 - zdobywca Superpucharu Ligi

Sponsor

IREX-GAZ Sp. z o.o.

ul. Kochłowicka 10

41-506 Chorzów

tel. 32 345 71 76

Kierownik druzyny

Dariusz Krawczyk - tel. 784 658 759

Irex  Gaz

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Jastrząb1:4Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
GSM NASZ DOM3:7Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
Irex Gaz7:3Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
U.P. Gebauer1:5Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Irex Gaz6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Irex Gaz6:3Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
Irex Gaz19:4MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020 20:45)
Kadra Bielszowice2:9Irex Gazwięcej»
(31-01-2020 22:15)
Irex Gaz9:1Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
Zygzak Ruda Śląska0:4Irex Gazwięcej»
(21-02-2020 17:45)
Biadacz3:6Irex Gazwięcej»
(06-03-2020 18:30)
Irex Gaz4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
WINDEX  : Irex Gazwięcej»
(29-05-2020 20:30)
Irex Gaz : Jastrząbwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)