Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Hica Ruda Śląska

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

ZGP barhan.pl58:67Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Hica Ruda Śląska56:48Longman Boyswięcej»
(22-09-2018 10:20)
Killa Bees45:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-09-2018 10:20)
Hica Ruda Śląska44:55Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-10-2018 10:20)
Old Boys Sor-Drew48:65Hica Ruda Śląskawięcej»
(14-10-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska64:37Se Gramywięcej»
(20-10-2018 13:00)
Olimpia Basket49:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Hica Ruda Śląska69:47Watahawięcej»
(17-11-2018 13:00)
Hica Ruda Śląska83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka0:20Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-01-2019 9:00)
Zryw Siemianowice74:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska57:54Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-01-2019 9:00)

2. Liga - runda 2

Zryw Siemianowice76:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-02-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska50:70Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(09-02-2019 13:00)
Piaśniki Magic Balls71:59Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-02-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska53:43Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)
ZGP barhan.pl63:64Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2019 13:00)
Hica Ruda Śląska63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Longman Boys73:26Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-03-2019 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)