Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

HHT

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019

Wybierz sezon:

Runda I

HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
HHT4:2Dam Packwięcej»
(31-03-2019 12:45)
Team Jack9:3HHTwięcej»
(06-04-2019 14:00)
HHT3:0Ultimate Teamwięcej»
(27-04-2019 10:15)
No Name2:2HHTwięcej»
(12-05-2019 12:45)
HHT2:6FC Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Los Blancos9:3HHTwięcej»
(02-06-2019 12:45)
HHT3:5FC VIKINGwięcej»
(08-06-2019 14:00)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
HHT2:8FC Kaufhauswięcej»
(22-06-2019 12:45)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)

Runda II

HHT : Wataha Zabrzewięcej»
(07-09-2019 11:30)
HHT : No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
FC VIKING : HHTwięcej»
(21-09-2019 14:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)