Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Gwiezdno Flota

Gwiezdno Flota

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Atomic Sosnowiec0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Gwiezdno Flota49:64Be Perfectwięcej»
(23-09-2018 16:00)
Budsar Zabrze74:68Gwiezdno Flotawięcej»
(30-09-2018 14:30)
Gwiezdno Flota46:61Green Peaswięcej»
(07-10-2018 14:30)
Basketball Demons0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Gwiezdno Flota53:69Jaworzno Squadwięcej»
(21-10-2018 14:30)
Płomień D.G.67:65Gwiezdno Flotawięcej»
(04-11-2018 14:30)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Rybnik Team63:59Gwiezdno Flotawięcej»
(18-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Tim więcej»
(09-12-2018 14:30)
Romus Katowice45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Gwiezdno Flota74:71Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-01-2019 13:00)
Be Perfect79:82Gwiezdno Flotawięcej»
(13-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsar Zabrzewięcej»
(20-01-2019 11:40)
Green Peas51:68Gwiezdno Flotawięcej»
(27-01-2019 19:00)
Gwiezdno Flota43:74Basketball Demonswięcej»
(03-02-2019 11:40)
Jaworzno Squad53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Gwiezdno Flota113:63Płomień D.G.więcej»
(24-02-2019 16:00)
Dobermany69:103Gwiezdno Flotawięcej»
(03-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romus Katowicewięcej»
(24-03-2019 11:40)
Drim Tim 85:73Gwiezdno Flotawięcej»
(31-03-2019 13:00)

1. Runda Play-Off

Rybnik Team59:77Gwiezdno Flotawięcej»
(07-04-2019 19:00)
Gwiezdno Flota78:67Rybnik Teamwięcej»
(13-04-2019 14:30)
Rybnik Team : Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)

2. Runda Play-Off

Drim Tim 77:53Gwiezdno Flotawięcej»
(28-04-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:78Drim Tim więcej»
(11-05-2019 17:30)
Drim Tim 103:80Gwiezdno Flotawięcej»
(12-05-2019 14:30)

Mecze o miejsca 3-7

Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Green Peas : Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)