Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Green Peas

O drużynie

Mistrzostwo RALK 2012/2013

 

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Green Peas75:46Płomień D.G.więcej»
(16-09-2018 13:00)
Dobermany37:50Green Peaswięcej»
(23-09-2018 19:00)
Green Peas62:49Rybnik Teamwięcej»
(30-09-2018 19:00)
Gwiezdno Flota46:61Green Peaswięcej»
(07-10-2018 14:30)
Green Peas58:74Drim Tim więcej»
(14-10-2018 19:00)
Atomic Sosnowiec56:45Green Peaswięcej»
(21-10-2018 13:00)
Green Peas75:78Be Perfectwięcej»
(04-11-2018 16:00)
Budsar Zabrze60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Green Peas77:57Romus Katowicewięcej»
(18-11-2018 14:30)
Jaworzno Squad52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Green Peas55:60Basketball Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Płomień D.G.30:92Green Peaswięcej»
(06-01-2019 14:30)
Green Peas57:54Dobermanywięcej»
(13-01-2019 17:30)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Green Peas51:68Gwiezdno Flotawięcej»
(27-01-2019 19:00)
Drim Tim 90:86Green Peaswięcej»
(03-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-02-2019 11:40)
Be Perfect59:80Green Peaswięcej»
(24-02-2019 11:40)
Green Peas67:85Budsar Zabrzewięcej»
(03-03-2019 17:30)
Romus Katowice55:85Green Peaswięcej»
(17-03-2019 11:40)
Basketball Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Green Peas : Jaworzno Squadwięcej»
(31-03-2019 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)