Serwis rozgrywek amatorskich lig sportowych organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska
Przejdź do serwisu:
Aktualności
Forum
Kontakt
GSM NASZ DOM
Zawodnicy
Tomasz Dura
Sebastian Gielza
Jacek Hewlik
Grzegorz Kacprzak
Tomasz Kasprzyk
Tomasz Klimas
Sylwester Kryger
Adam Kryger
Szymon Łuszczek
Darek Matejczyk
Sebastian Opeldus
Artur Opeldus
Ariel Piasecki
Ireneusz Poloczek
Sebastian Seweryn
Dariusz Sobiech
Łukasz Stawowy
Łukasz Szczygieł
Aleksander Waszka
Kamil Zieleźnik
Spotkania - Sezon 2023/24
Wybierz sezon:
Sezon 2023/24
Sezon 2022/23
Sezon 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
VIII Turniej MOSiR
Sezon 2008/09
VII Turniej MOSiR
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Rozgrywki
Irex Gaz
3
:
3
GSM NASZ DOM
więcej»
(17-03-2023 20:30)
GSM NASZ DOM
9
:
2
THUNDER
więcej»
(24-03-2023 20:30)
Rolnik Mikołów
3
:
5
GSM NASZ DOM
więcej»
(31-03-2023 18:50)
Zygzak Ruda Śląska
3
:
5
GSM NASZ DOM
więcej»
(14-04-2023 19:30)
Biadacz
3
:
7
GSM NASZ DOM
więcej»
(21-04-2023 18:50)
AKF Ślonsk
2
:
15
GSM NASZ DOM
więcej»
(19-05-2023 20:30)
DGK Tech
0
:
6
GSM NASZ DOM
więcej»
(02-06-2023 20:30)
GSM NASZ DOM
10
:
1
Jastrząb
więcej»
(16-06-2023 18:50)
GSM NASZ DOM
7
:
3
Irex Gaz
więcej»
(29-09-2023 20:30)
THUNDER
5
:
8
GSM NASZ DOM
więcej»
(06-10-2023 19:00)
GSM NASZ DOM
3
:
2
Rolnik Mikołów
więcej»
(13-10-2023 20:30)
GSM NASZ DOM
11
:
3
Biadacz
więcej»
(27-10-2023 21:15)
GSM NASZ DOM
5
:
0
DRINK TEAM
więcej»
(17-11-2023 19:45)
GSM NASZ DOM
5
:
0
AKF Ślonsk
więcej»
(24-11-2023 19:45)
GSM NASZ DOM
7
:
4
Zygzak Ruda Śląska
więcej»
(08-12-2023 19:00)
DRINK TEAM
5
:
11
GSM NASZ DOM
więcej»
(15-12-2023 20:30)
GSM NASZ DOM
3
:
1
DGK Tech
więcej»
(12-01-2024 20:30)
Jastrząb
0
:
5
GSM NASZ DOM
więcej»
(19-01-2024)
Logowanie i rejestracja
Login:
Hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Pokaż:
Ostatnie wyniki
Najbliższe mecze
Tabele
Ostatnie wyniki
— Runda zasadnicza
Kolejka 16
2 Liga:
Płomień Żory
40
:
59
Drozd
więcej»
(17-03-2024 11:40)
OKKS
81
:
86
Wataha
więcej»
(17-03-2024 10:20)
Zryw
60
:
38
New York Bricks
więcej»
(17-03-2024 9:00)
— Faza playoff
Spotkania 1
Para 1-8:
Monstars
55
:
94
Gwiezdno Flota
więcej»
(16-03-2024 13:00)
Para 2-7:
Atomic
53
:
76
Rybnik Team
więcej»
(16-03-2024 10:20)
Para 3-6:
Green Peas
52
:
89
Dobermany
więcej»
(16-03-2024 9:00)
Para 4-5:
Budsar
88
:
55
Hica
więcej»
(16-03-2024 11:40)
— Runda zasadnicza
Kolejka 16
2 Liga:
PMB
52
:
48
Asy Śląska
więcej»
(16-03-2024 15:40)
Olimpia
48
:
66
Dobre Chłopaki
więcej»
(16-03-2024 14:20)
Kolejka 15
Asy Śląska
61
:
62
Zryw
więcej»
(10-03-2024 11:40)
Drozd
51
:
60
OKKS
więcej»
(10-03-2024 10:20)
New York Bricks
41
:
43
Płomień Żory
więcej»
(10-03-2024 9:00)
Wataha
71
:
63
Olimpia
więcej»
(09-03-2024 18:40)
Dobre Chłopaki
87
:
43
PMB
więcej»
(09-03-2024 17:20)
Kolejka 14
Zryw
40
:
63
Dobre Chłopaki
więcej»
(03-03-2024 11:40)
Drozd
95
:
44
New York Bricks
więcej»
(03-03-2024 10:20)
Najbliższe mecze
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
New York Bricks
-
:
-
PMB
więcej»
(23-03-2024 14:20)
Dobre Chłopaki
-
:
-
Wataha
więcej»
(23-03-2024 15:40)
— Faza playoff
Spotkania 2
Para 4-5:
Hica
-
:
-
Budsar
więcej»
(23-03-2024 11:40)
Para 3-6:
Dobermany
-
:
-
Green Peas
więcej»
(23-03-2024 9:00)
Para 2-7:
Rybnik Team
-
:
-
Atomic
więcej»
(23-03-2024 10:20)
Para 1-8:
Gwiezdno Flota
-
:
-
Monstars
więcej»
(23-03-2024 13:00)
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
Płomień Żory
-
:
-
OKKS
więcej»
(24-03-2024 9:00)
Drozd
-
:
-
Zryw
więcej»
(24-03-2024 10:20)
Asy Śląska
-
:
-
Olimpia
więcej»
(24-03-2024 11:40)
Kolejka 18
Wataha
-
:
-
Asy Śląska
więcej»
(06-04-2024 16:40)
Olimpia
-
:
-
New York Bricks
więcej»
(06-04-2024 18:00)
Zryw
-
:
-
Płomień Żory
więcej»
(07-04-2024 9:00)
OKKS
-
:
-
Dobre Chłopaki
więcej»
(07-04-2024 10:20)
PMB
-
:
-
Drozd
więcej»
(07-04-2024 11:40)
Tabele
— 1 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Gwiezdno Flota
11
22
2.
Budsar
11
20
3.
Dobermany
11
19
4.
Rybnik Team
11
18
5.
Hica
11
18
6.
Green Peas
11
16
7.
Wielka Kiść
11
16
8.
Monstars
11
15
9.
Energiczni
11
14
10.
Basket Czerwionka
11
13
11.
Atomic
11
12
12.
Wściekłe Psy
11
12
— 2 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Dobre Chłopaki
16
31
2.
OKKS
16
29
3.
Drozd
16
25
4.
PMB
16
25
5.
Zryw
16
24
6.
Płomień Żory
16
24
7.
Wataha
16
22
8.
Olimpia
16
22
9.
New York Bricks
16
20
10.
Asy Śląska
16
18