Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

FC VIKING

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

FC Bar Karolinka3:0FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
FC VIKING0:3Los Blancoswięcej»
(24-03-2018 11:15)
Madej Wróbel3:0FC VIKINGwięcej»
(08-04-2018 13:45)
FC VIKING0:3BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
CHzP3:0FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
RST Team3:0FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
FC VIKING0:3FC Kaufhauswięcej»
(10-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
FC VIKING0:0Dam Packwięcej»
(24-06-2018 17:30)
Team Jack3:0FC VIKINGwięcej»
(30-06-2018 16:15)
FC VIKING0:3HHTwięcej»
(08-07-2018 13:45)
Ultimate Team3:0FC VIKINGwięcej»
(14-07-2018 13:45)
FC VIKING0:3No Namewięcej»
(21-07-2018 12:30)

Runda II

BKS Pordzika : FC VIKINGwięcej»
(09-09-2018 11:15)
FC VIKING : RST Teamwięcej»
(23-09-2018 15:00)
FC Kaufhaus : FC VIKINGwięcej»
(29-09-2018 16:15)
FC VIKING : Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
HHT : FC VIKINGwięcej»
(20-10-2018 13:45)
FC VIKING : Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2018 15:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)