Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

FC Bar Karolinka

O drużynie

Poprzednia drużyna : GUMISIE RUDA ŚLĄSKA

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

FC Bar Karolinka3:0FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie0:3FC Bar Karolinkawięcej»
(24-03-2018 15:00)
FC Bar Karolinka8:2RST Teamwięcej»
(08-04-2018 16:15)
FC Kaufhaus3:11FC Bar Karolinkawięcej»
(14-04-2018 13:45)
Dam Pack4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
FC Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
HHT2:9FC Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
FC Bar Karolinka11:1Ultimate Teamwięcej»
(10-06-2018 12:30)
No Name4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
FC Bar Karolinka1:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-06-2018 18:00)
FC Bar Karolinka2:5Los Blancoswięcej»
(30-06-2018 17:30)
Madej Wróbel5:3FC Bar Karolinkawięcej»
(08-07-2018 15:00)
FC Bar Karolinka2:2BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
CHzP5:5FC Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)

Runda II

FC Bar Karolinka3:3CHzPwięcej»
(09-09-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II4:3FC Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2018 13:45)
FC Bar Karolinka3:6Team Jackwięcej»
(23-09-2018 16:15)
No Name2:5FC Bar Karolinkawięcej»
(29-09-2018 10:00)
FC Bar Karolinka1:4Los Blancoswięcej»
(20-10-2018 10:00)
Madej Wróbel4:4FC Bar Karolinkawięcej»
(28-10-2018 16:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Piaśniki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Kiść więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)