PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Energotechnika - Energorozruch S.A.

O drużynie

poprzednia nazwa drużyny : Stowarzyszenie Przyjazna Ruda ¦l±ska

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017

Wybierz sezon:

Runda I

SlonskiDizajn.pl3:6Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-03-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(12-03-2017 11:15)
Silesia Godula3:2Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-03-2017 15:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.11:3MakroGeowięcej»
(26-03-2017 10:00)
AWIR4:3Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(01-04-2017 18:45)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:7Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-04-2017 16:15)
Sznaps Komando6:2Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(22-04-2017 11:15)
Gwardia Ruda ¦l±ska2:16Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(29-04-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.5:5Rezerwawięcej»
(07-05-2017 13:45)
Lambda Lambda Lambda4:5Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(13-05-2017 13:45)
Energotechnika - Energorozruch S.A.1:6Ekspertwięcej»
(21-05-2017 12:30)
The Blues Marbud 04 R¦L3:0Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(04-06-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-06-2017 11:15)
Wojak Godula2:5Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(18-06-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:0Różowe Panterywięcej»
(24-06-2017 13:45)

Runda II

FC Pub Pod Łososiem7:2Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(09-09-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.5:13AWIRwięcej»
(17-09-2017 11:15)
SlonskiDizajn.pl3:0Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(23-09-2017 11:15)
Energotechnika - Energorozruch S.A.4:12Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(01-10-2017 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice9:4Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(07-10-2017 10:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.10:7Sznaps Komandowięcej»
(22-10-2017 15:00)
Silesia Godula5:4Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(28-10-2017 16:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Pia¶niki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 14
1. Liga:
U Niego3:7PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)
Irex12:3WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U.P.G.1:4Zygzakwięcej»
(16-02-2018 17:30)
2. Liga:
Jastrz±b4:15Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Biadacz3:1Smart-Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Domino Time1:3Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Skarbek2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-02-2018 21:00)
Kadra Bobrek Bytom0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-02-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(15-02-2018 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)
Dobermany59:57Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)