PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dobermany

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

TG Power47:62Dobermanywięcej»
(17-09-2017 13:00)
Dobermany69:54W¶ciekłe Psywięcej»
(24-09-2017 11:40)
Budsar Zabrze50:54Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Dobermany57:53Green Peaswięcej»
(15-10-2017 17:30)
Basketball Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Dobermany51:63Jaworzno Squadwięcej»
(29-10-2017 19:00)
Wielka Ki¶ć Gliwice53:67Dobermanywięcej»
(05-11-2017 11:40)
Gwiezdno Flota57:73Dobermanywięcej»
(12-11-2017 16:00)
Dobermany49:74Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2017 19:00)
Drim Tim 66:54Dobermanywięcej»
(03-12-2017 19:00)
Dobermany41:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2017 19:00)
Dobermany55:50TG Powerwięcej»
(17-12-2017 17:30)
W¶ciekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Dobermany79:52Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)
Green Peas65:68Dobermanywięcej»
(28-01-2018 16:00)
Dobermany59:57Basketball Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)
Dobermany56:57Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(18-02-2018 14:30)
Dobermany49:66Gwiezdno Flotawięcej»
(25-02-2018 17:30)
Jaworzno Squad66:46Dobermanywięcej»
(04-03-2018 14:30)
Rybnik Team76:66Dobermanywięcej»
(11-03-2018 14:30)
Dobermany56:82Drim Tim więcej»
(18-03-2018 11:40)
Atomic Sosnowiec58:64Dobermanywięcej»
(25-03-2018 14:30)

1. Runda Play-Off

Basketball Demons56:37Dobermanywięcej»
(07-04-2018 14:30)
Dobermany51:63Basketball Demonswięcej»
(08-04-2018 14:30)
Basketball Demons : Dobermanywięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
HHT2:9Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)