Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dobermany

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Dobermany37:50Green Peaswięcej»
(23-09-2018 19:00)
Basketball Demons93:67Dobermanywięcej»
(30-09-2018 17:30)
Dobermany62:74Jaworzno Squadwięcej»
(07-10-2018 13:00)
Płomień D.G.48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Romus Katowice52:62Dobermanywięcej»
(21-10-2018 17:30)
Dobermany53:70Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2018 17:30)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Dobermany69:87Drim Tim więcej»
(18-11-2018 16:00)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Atomic Sosnowiec82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Dobermany63:85Budsar Zabrzewięcej»
(06-01-2019 16:00)
Green Peas57:54Dobermanywięcej»
(13-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Basketball Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Jaworzno Squad56:68Dobermanywięcej»
(27-01-2019 13:00)
Dobermany38:45Płomień D.G.więcej»
(03-02-2019 14:30)
Dobermany65:67Romus Katowicewięcej»
(10-02-2019 17:30)
Rybnik Team67:66Dobermanywięcej»
(24-02-2019 13:00)
Dobermany69:103Gwiezdno Flotawięcej»
(03-03-2019 13:00)
Drim Tim 83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Dobermany80:87Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Be Perfect : Dobermanywięcej»
(31-03-2019 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)