Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dobermany

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Dobermany37:50Green Peaswięcej»
(23-09-2018 19:00)
Basketball Demons93:67Dobermanywięcej»
(30-09-2018 17:30)
Dobermany62:74Jaworzno Squadwięcej»
(07-10-2018 13:00)
Płomień D.G.48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Romus Katowice52:62Dobermanywięcej»
(21-10-2018 17:30)
Dobermany53:70Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2018 17:30)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Dobermany69:87Drim Tim więcej»
(18-11-2018 16:00)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Atomic Sosnowiec82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Dobermany63:85Budsar Zabrzewięcej»
(06-01-2019 16:00)
Green Peas57:54Dobermanywięcej»
(13-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Basketball Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Jaworzno Squad56:68Dobermanywięcej»
(27-01-2019 13:00)
Dobermany38:45Płomień D.G.więcej»
(03-02-2019 14:30)
Dobermany65:67Romus Katowicewięcej»
(10-02-2019 17:30)
Rybnik Team67:66Dobermanywięcej»
(24-02-2019 13:00)
Dobermany69:103Gwiezdno Flotawięcej»
(03-03-2019 13:00)
Drim Tim 83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Dobermany80:87Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Be Perfect67:91Dobermanywięcej»
(31-03-2019 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)