Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dawid Tabaszewski

Dawid Tabaszewski
Zawodnik: Dawid Tabaszewski
Drużyna: 6 Ścięć 2.0
Wcześniej:Auuu 3LO - do 10-05-2018
Wiek: 20 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Spiżowi Mocni - 6 Ścięć 2.00000000011
6 Ścięć 2.0 - Volleybeer Team Katowice0001110023
3-ci metr - 6 Ścięć 2.00023500112
NAPALM TEAM - 6 Ścięć 2.00000010012
6 Ścięć 2.0 - RISER Volley Team Jaworzno2120510001
6 Ścięć 2.0 - Spiżowi Mocni1003421025
RISER Volley Team Jaworzno - 6 Ścięć 2.00202400000
Volleybeer Team Katowice - 6 Ścięć 2.00001101113
6 Ścięć 2.0 - 3-ci metr0103431004
6 Ścięć 2.0 - NAPALM TEAM0002220024
6 Ścięć 2.0 - Chłopaki nie płaczą0000010001
Reprezentacja Narodowa San Escobar - 6 Ścięć 2.00004400101
6 Ścięć 2.0 - Będzińskie Tygrysy0001121104
6 Ścięć 2.0 - Reprezentacja Narodowa San Escobar0002200101
Chłopaki nie płaczą - 6 Ścięć 2.01210400011
Będzińskie Tygrysy - 6 Ścięć 2.00021310102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)