Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dawid Kapała

Zawodnik: Dawid Kapała
Drużyna: Basket Czerwionka
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Basket Czerwionka020.0%020.0%000.0%000.0%01100010-2
Basket Czerwionka - Dobermany000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
Atomic - Basket Czerwionka1333.3%1333.3%000.0%000.0%00000032-3
Budsar - Basket Czerwionka31127.3%3837.5%030.0%000.0%213220164
Basket Czerwionka - Rybnik Team3742.9%3650.0%010.0%000.0%202020264
SUMA72330.4%71936.8%040.0%00%4372407144
ŚREDNIO1.44.61.43.80.00.80.00.00.80.61.40.40.80.01.42.80.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)
Fryncita Street0:3Zygzakwięcej»
(11-05-2024 10:00)