Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dariusz Biernat

Zawodnik: Dariusz Biernat
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 31 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS040.0%030.0%010.0%000.0%10111040-5
OKKS - Asy Śląska4757.1%3650.0%11100.0%000.0%3030803914
PMB - OKKS11100.0%11100.0%000.0%22100.0%202011246
OKKS - Płomień Żory010.0%000.0%010.0%1250.0%404130017
OKKS - New York Bricks2633.3%2633.3%000.0%000.0%202030144
Olimpia - OKKS1333.3%020.0%11100.0%1250.0%112160149
OKKS - Drozd040.0%040.0%000.0%000.0%022061401
Wataha - OKKS1520.0%1520.0%000.0%020.0%112250223
Dobre Chłopaki - OKKS1425.0%020.0%1250.0%020.0%415080635
OKKS - Zryw2366.7%2366.7%000.0%000.0%022110146
Asy Śląska - OKKS2633.3%2540.0%010.0%010.0%01111054-3
OKKS - PMB7977.8%7887.5%010.0%4757.1%30326041820
New York Bricks - OKKS1714.3%050.0%1250.0%3837.5%336340365
OKKS - Olimpia51050.0%4944.4%11100.0%22100.0%32503011315
Płomień Żory - OKKS1520.0%1333.3%020.0%11100.0%123040135
OKKS - Dobre Chłopaki2825.0%2633.3%020.0%000.0%224150246
Wielka Kiść - OKKS3475.0%3475.0%000.0%020.0%6281604614
OKKS - Wielka Kiść2540.0%1425.0%11100.0%000.0%30341302520
SUMA359238.0%297638.2%61637.5%143145.2%391958188424690132
ŚREDNIO1.95.11.64.20.30.90.81.72.21.13.21.04.70.12.65.07.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)