Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Damian Szastak

Damian Szastak
Zawodnik: Damian Szastak
Drużyna: Wataha
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wielka Kiść - Wataha51533.3%21020.0%3560.0%1250.0%2244003148
Wataha - Se Gramy91560.0%71163.6%2450.0%020.0%11213032015
Olimpia - Wataha111957.9%81172.7%3837.5%000.0%11213042519
Wataha - Gwiazdy Podwórka71163.6%3560.0%4666.7%000.0%30310011817
Wataha - Monstars81747.1%41040.0%41136.4%22100.0%31424032220
Hica - Wataha92339.1%4757.1%51631.3%3650.0%1012206268
SUMA4910049.0%285451.9%215042.0%61250.0%11516111202012587
ŚREDNIO8.216.74.79.03.58.31.02.01.80.82.71.82.00.03.320.814.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 3
Liga Old Boys:
WINDEX 5:1Rolnikwięcej»
(15-11-2019 20:30)
GSM NASZ DOM14:3Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
Irex11:0THUNDER więcej»
(15-11-2019 19:00)
Biadacz10:0Smart-Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)
Jastrząb2:7U.P.G.więcej»
(15-11-2019 17:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 6
2. Liga:
Dazynt33:81Se Gramywięcej»
(10-11-2019 10:20)
Zryw55:53Wielka Kiśćwięcej»
(10-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 7
1. Liga:
Dobermany57:71Rybnik Teamwięcej»
(10-11-2019 19:00)
Jaworzno70:71Gwiezdno Flotawięcej»
(10-11-2019 17:30)
Green Peas62:65Wściekłe Psywięcej»
(10-11-2019 16:00)
Demons94:70Atomicwięcej»
(10-11-2019 14:30)
Budsar87:84Romuswięcej»
(10-11-2019 13:00)
Longman0:20Drim Timwięcej»
(10-11-2019 11:40)