PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Damian Szastak

Damian Szastak
Zawodnik: Damian Szastak
Drużyna: Wataha
Wiek: 39 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wataha - Asy ¦l±ska000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Wataha - New York Bricks72330.4%31225.0%41136.4%000.0%1012113184
Drozd - Wataha91752.9%61154.5%3650.0%000.0%10122022116
Wataha - Dobre Chłopaki2633.3%22100.0%040.0%020.0%00001014-2
Zryw - Wataha41526.7%070.0%4850.0%000.0%2020203122
Wataha - PMB81650.0%5862.5%3837.5%55100.0%00011012417
Olimpia - Wataha72133.3%4944.4%31225.0%000.0%61733031713
Wataha - OKKS21513.3%21020.0%050.0%22100.0%01104066-8
Asy ¦l±ska - Wataha71546.7%4944.4%3650.0%010.0%10102011710
New York Bricks - Wataha51145.5%2633.3%3560.0%22100.0%20203041510
Wataha - Drozd81844.4%4850.0%41040.0%44100.0%21302012418
Płomień Żory - Wataha31421.4%050.0%3933.3%000.0%00012059-4
Wataha - Zryw51145.5%1425.0%4757.1%000.0%31408121419
SUMA6718236.8%339136.3%349137.4%131681.3%1842293123218195
¦REDNIO5.214.02.57.02.67.01.01.21.40.31.70.72.40.22.513.97.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85W¶ciekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)