Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Damian Szastak

Damian Szastak
Zawodnik: Damian Szastak
Drużyna: Wataha
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wielka Kiść - Wataha51533.3%21020.0%3560.0%1250.0%2244003148
Wataha - Se Gramy91560.0%71163.6%2450.0%020.0%11213032015
Olimpia - Wataha111957.9%81172.7%3837.5%000.0%11213042519
Wataha - Gwiazdy Podwórka71163.6%3560.0%4666.7%000.0%30310011817
Wataha - Monstars81747.1%41040.0%41136.4%22100.0%31424032220
Hica - Wataha92339.1%4757.1%51631.3%3650.0%1012206268
Wataha - Energiczni61540.0%51050.0%1520.0%22100.0%70712031513
Dazynt - Wataha82138.1%71643.8%1520.0%000.0%3140202178
Wataha - Zryw61540.0%1425.0%51145.5%4580.0%20214032115
Piaśniki - Wataha61540.0%3742.9%3837.5%000.0%30315021513
ZGP - Wataha102540.0%61637.5%4944.4%1250.0%0000102258
Wataha - Killa Bees112544.0%51435.7%61154.5%7887.5%10138033529
Piaśniki - Wataha112250.0%61250.0%51050.0%2366.7%90927062929
Wataha - Monstars61442.9%51050.0%1425.0%44100.0%30314051712
ZGP - Wataha92339.1%61637.5%3742.9%5683.3%11214022616
Wataha - Wielka Kiść102638.5%71546.7%31127.3%000.0%2021309234
Se Gramy - Wataha142360.9%71070.0%71353.8%11100.0%40402023631
SUMA14632445.1%8618446.7%6014441.7%324374.4%467532254059384265
ŚREDNIO8.619.15.110.83.58.51.92.52.70.43.11.33.20.03.522.615.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)