Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Dam Pack

O drużynie

Oficjalna strona drużyny:

www.dampack.futbolowo.pl

Strona sponsora:
www.dampack.pl
 

Dam Pack

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Dam Pack3:0Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)
HHT0:2Dam Packwięcej»
(08-04-2018 10:00)
Dam Pack9:0Ultimate Teamwięcej»
(14-04-2018 12:30)
No Name2:3Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
Dam Pack4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
BKS Pordzika4:3Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
FC VIKING0:0Dam Packwięcej»
(24-06-2018 17:30)
Dam Pack3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(30-06-2018 11:15)
RST Team6:4Dam Packwięcej»
(08-07-2018 17:30)
Dam Pack5:4FC Kaufhauswięcej»
(14-07-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3Dam Packwięcej»
(21-07-2018 15:00)

Runda II

Dam Pack4:0HHTwięcej»
(15-09-2018 11:15)
Ultimate Team2:5Dam Packwięcej»
(23-09-2018 13:45)
Dam Pack13:4BKS Pordzikawięcej»
(29-09-2018 13:45)
FC VIKING0:10Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
Dam Pack6:5RST Teamwięcej»
(20-10-2018 16:15)
FC Kaufhaus6:9Dam Packwięcej»
(28-10-2018 11:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Piaśniki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Kiść więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)