Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

CHzP

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Los Blancos6:1CHzPwięcej»
(18-03-2018 13:45)
CHzP1:2Madej Wróbelwięcej»
(24-03-2018 16:15)
BKS Pordzika2:3CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
CHzP3:0FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Truskawka Na Torcie0:3CHzPwięcej»
(28-04-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
CHzP5:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(10-06-2018 11:15)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
CHzP11:2Team Jackwięcej»
(24-06-2018 15:00)
HHT3:2CHzPwięcej»
(30-06-2018 12:30)
CHzP5:4Ultimate Teamwięcej»
(08-07-2018 12:30)
No Name1:3CHzPwięcej»
(14-07-2018 11:15)
CHzP5:5FC Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)

Runda II

FC Bar Karolinka3:3CHzPwięcej»
(09-09-2018 16:15)
CHzP4:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2018 10:00)
Madej Wróbel5:2CHzPwięcej»
(23-09-2018 12:30)
CHzP3:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
Team Jack : CHzPwięcej»
(20-10-2018 11:15)
CHzP : No Namewięcej»
(28-10-2018 12:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 3
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2NAPALM TEAMwięcej»
(18-10-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-10-2018 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)