Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Burza

O drużynie

Historia
Zespół powstał w 2000 roku. Założyli go Tadeusz Szal i Roman Kwoll z grupą byłych piłkarzy grających w przeszłości w K.S. Pogoń Ruda Śląska.

Dotychczasowe sukcesy
II miejsce w I edycji HLPP 'Old Boys', Andrzej Niciński został królem strzelców III miejsce w II edycji HLPP 'Old Boys', Andrzej Niciński został królem strzelców

Kierownik Drużyny
Roman Kwoll  - 0 513 929 340, 244 27 17

Kapitan
Roman Kwoll  - 0 513 929 340, 244 27 17

 

 

 

 

Burza

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

Burza1:4WINDEX więcej»
(15-09-2017 18:15)
Rolnik Mikołów7:2Burzawięcej»
(22-09-2017 20:30)
PWiK8:4Burzawięcej»
(06-10-2017 20:30)
Zygzak Ruda Śląska10:2Burzawięcej»
(20-10-2017 18:15)
Burza4:7U.P. Gebauerwięcej»
(27-10-2017 18:15)
Burza6:3U Niegowięcej»
(03-11-2017 19:45)
Irex Gaz6:1Burzawięcej»
(10-11-2017 20:30)
WINDEX 3:4Burzawięcej»
(08-12-2017 22:00)
Burza7:2Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 19:00)
Burza4:11Irex Gazwięcej»
(19-01-2018 21:15)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
Burza0:5Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2018 17:30)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U.P. Gebauer11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Kolejka 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
BKS Pordzika3:2Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
CHzP4:3FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Los Blancos7:3FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
Madej Wróbel2:3RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
No Name2:3Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
1 Liga:
Matik2:4Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)
PMM5:7Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
SlonskiDizajn.pl5:4Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
AWIR8:4Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
MG6:5NSZZ Powenwięcej»
(21-04-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice7:2The Blues Ruda Śląskawięcej»
(21-04-2018 10:00)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 5
Grupa C:
AZS SUM KATOWICE0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-04-2018 21:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:0Volleybeer Team Katowicewięcej»
(19-04-2018 20:00)