Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Burza

O drużynie

Historia
Zespół powstał w 2000 roku. Założyli go Tadeusz Szal i Roman Kwoll z grupą byłych piłkarzy grających w przeszłości w K.S. Pogoń Ruda Śląska.

Dotychczasowe sukcesy
II miejsce w I edycji HLPP 'Old Boys', Andrzej Niciński został królem strzelców III miejsce w II edycji HLPP 'Old Boys', Andrzej Niciński został królem strzelców

Kierownik Drużyny
Roman Kwoll  - 0 513 929 340, 244 27 17

Kapitan
Roman Kwoll  - 0 513 929 340, 244 27 17

 

 

 

 

Burza

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
Rolnik Mikołów1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Burza3:3Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(26-10-2018 19:00)
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Burza2:14Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)
U.P. Gebauer4:3Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)
Burza3:9Biadaczwięcej»
(14-12-2018 22:00)
PWiK2:5Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)
Burza5:6Rolnik Mikołówwięcej»
(18-01-2019 17:30)
Zygzak Ruda Śląska17:1Burzawięcej»
(25-01-2019 21:15)
Burza3:3WINDEX więcej»
(01-02-2019 19:00)
Irex Gaz : Burzawięcej»
(01-03-2019)
Burza : U.P. Gebauerwięcej»
(08-03-2019)
Biadacz : Burzawięcej»
(15-03-2019)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)