Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Budsar Zabrze

O drużynie

- V-ce Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2008/2009 

- Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2009/2010

 

 Kolor strojów: białe

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze81:65Jaworzno Squadwięcej»
(17-09-2017 14:30)
Wielka Kiść Gliwice49:57Budsar Zabrzewięcej»
(24-09-2017 13:00)
Budsar Zabrze50:54Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Rybnik Team69:53Budsar Zabrzewięcej»
(15-10-2017 13:00)
Budsar Zabrze70:74Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Atomic Sosnowiec68:59Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze82:60TG Powerwięcej»
(05-11-2017 16:00)
Wściekłe Psy81:77Budsar Zabrzewięcej»
(12-11-2017 19:00)
Budsar Zabrze72:73Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2017 13:00)
Budsar Zabrze73:76Green Peaswięcej»
(03-12-2017 16:00)
Basketball Demons92:64Budsar Zabrzewięcej»
(10-12-2017 13:00)
Jaworzno Squad64:65Budsar Zabrzewięcej»
(17-12-2017 14:30)
Budsar Zabrze45:64Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-01-2018 14:30)
Dobermany79:52Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)
Budsar Zabrze61:97Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2018 14:30)
Drim Tim 20:0Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
TG Power101:72Budsar Zabrzewięcej»
(18-02-2018 19:00)
Budsar Zabrze53:61Wściekłe Psywięcej»
(25-02-2018 13:00)
Budsar Zabrze0:20Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-03-2018 13:00)
Gwiezdno Flota75:43Budsar Zabrzewięcej»
(11-03-2018 19:00)
Green Peas65:70Budsar Zabrzewięcej»
(18-03-2018 17:30)
Budsar Zabrze52:75Basketball Demonswięcej»
(25-03-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)