PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Budsar Zabrze

O drużynie

- V-ce Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2008/2009 

- Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2009/2010

 

 Kolor strojów: białe

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze81:65Jaworzno Squadwięcej»
(17-09-2017 14:30)
Wielka Ki¶ć Gliwice49:57Budsar Zabrzewięcej»
(24-09-2017 13:00)
Budsar Zabrze50:54Dobermanywięcej»
(01-10-2017 13:00)
Rybnik Team69:53Budsar Zabrzewięcej»
(15-10-2017 13:00)
Budsar Zabrze70:74Drim Tim więcej»
(22-10-2017 16:00)
Atomic Sosnowiec68:59Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Budsar Zabrze82:60TG Powerwięcej»
(05-11-2017 16:00)
W¶ciekłe Psy81:77Budsar Zabrzewięcej»
(12-11-2017 19:00)
Budsar Zabrze72:73Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2017 13:00)
Budsar Zabrze73:76Green Peaswięcej»
(03-12-2017 16:00)
Basketball Demons92:64Budsar Zabrzewięcej»
(10-12-2017 13:00)
Jaworzno Squad64:65Budsar Zabrzewięcej»
(17-12-2017 14:30)
Budsar Zabrze45:64Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(07-01-2018 14:30)
Dobermany79:52Budsar Zabrzewięcej»
(21-01-2018 19:00)
Budsar Zabrze61:97Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2018 14:30)
Drim Tim 20:0Budsar Zabrzewięcej»
(11-02-2018 11:40)
TG Power101:72Budsar Zabrzewięcej»
(18-02-2018 19:00)
Budsar Zabrze : W¶ciekłe Psywięcej»
(25-02-2018 13:00)
Budsar Zabrze : Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Budsar Zabrze : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Green Peas : Budsar Zabrzewięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota : Budsar Zabrzewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 15
1. Liga:
Rolnik1:10Irexwięcej»
(23-02-2018 21:15)
WINDEX 9:3U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT6:0Jastrz±bwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Smart-Logic3:7Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
Daw-Rek0:6Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy1:2A.S.S.O. Będzinwięcej»
(22-02-2018 21:00)
TROLL TEAM0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-02-2018 20:00)
Auuu 3LO0:2Chłopaki nie płacz±więcej»
(22-02-2018 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Ki¶ć więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59W¶ciekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)