Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Bogusław Musiał

Bogusław Musiał
Zawodnik: Bogusław Musiał
Drużyna: Dobermany Tychy
Wcześniej:Dobermany Tychy - do 07-04-2018
Dobermany Tychy - do 06-05-2023
Wiek: 47 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Basket Czerwionka - Dobermany11100.0%11100.0%000.0%000.0%112140227
Dobermany - Rybnik Team2450.0%11100.0%1333.3%2450.0%314000077
Gwiezdno Flota - Dobermany11100.0%11100.0%000.0%020.0%112000121
Energiczni - Dobermany1250.0%010.0%11100.0%000.0%2133301310
Dobermany - Wściekłe Psy1425.0%1333.3%010.0%000.0%404210224
Budsar - Dobermany1425.0%010.0%1333.3%000.0%303001133
Dobermany - Green Peas2540.0%2366.7%020.0%010.0%303120442
Dobermany - Hica1250.0%11100.0%010.0%000.0%202210026
Gwiezdno Flota - Dobermany010.0%000.0%010.0%000.0%011000000
Dobermany - Budsar030.0%020.0%010.0%000.0%112110100
Green Peas - Dobermany2450.0%000.0%2450.0%000.0%101010066
Dobermany - Green Peas000.0%000.0%000.0%000.0%101100002
Rybnik Team - Dobermany1250.0%11100.0%010.0%22100.0%213010047
SUMA133339.4%81553.3%51827.8%4944.4%2473111141123555
ŚREDNIO1.02.50.61.20.41.40.30.71.80.52.40.81.10.10.92.74.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)