Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Bassey Usendiah

Bassey Usendiah
Zawodnik: Bassey Usendiah
Drużyna: Dobermany Tychy
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Basket Czerwionka - Dobermany4757.1%4580.0%020.0%1425.0%5163503914
Dobermany - Monstars71258.3%4757.1%3560.0%3560.0%30321042015
Gwiezdno Flota - Dobermany31421.4%1425.0%21020.0%1250.0%707110492
Dobermany - Wściekłe Psy41136.4%2540.0%2633.3%5862.5%45942031517
Dobermany - Hica21020.0%1520.0%1520.0%000.0%112250254
Dobermany - Rybnik Team91752.9%3742.9%61060.0%61060.0%22405023025
Gwiezdno Flota - Dobermany1911.1%1616.7%030.0%11100.0%134030230
Dobermany - Budsar31421.4%070.0%3742.9%22100.0%4150311118
Green Peas - Dobermany3475.0%2366.7%11100.0%1250.0%3032202811
Dobermany - Hica81650.0%61060.0%2633.3%55100.0%42657022331
Green Peas - Dobermany51241.7%4944.4%1333.3%11100.0%40445101219
Dobermany - Rybnik Team2728.6%2540.0%020.0%010.0%202030340
Rybnik Team - Dobermany2728.6%020.0%2540.0%66100.0%30321021211
SUMA5314037.9%307540.0%236535.4%324768.1%4315582543230161157
ŚREDNIO4.110.82.35.81.85.02.53.63.31.24.51.93.30.22.312.412.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)