Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Basketball Demons

O drużynie

Trener:

Tomasz Domański

 

 

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Basketball Demons76:50Jaworzno Squadwięcej»
(16-09-2018 16:00)
Płomień D.G.37:73Basketball Demonswięcej»
(23-09-2018 11:40)
Basketball Demons93:67Dobermanywięcej»
(30-09-2018 17:30)
Rybnik Team20:0Basketball Demonswięcej»
(07-10-2018 17:30)
Basketball Demons0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Drim Tim 81:74Basketball Demonswięcej»
(21-10-2018 16:00)
Basketball Demons62:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-11-2018 19:00)
Be Perfect69:71Basketball Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Basketball Demons68:67Budsar Zabrzewięcej»
(18-11-2018 17:30)
Basketball Demons80:46Romus Katowicewięcej»
(09-12-2018 11:40)
Green Peas55:60Basketball Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Jaworzno Squad57:67Basketball Demonswięcej»
(06-01-2019 19:00)
Basketball Demons53:33Płomień D.G.więcej»
(13-01-2019 11:40)
Dobermany20:0Basketball Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Basketball Demons46:64Rybnik Teamwięcej»
(27-01-2019 16:00)
Gwiezdno Flota43:74Basketball Demonswięcej»
(03-02-2019 11:40)
Basketball Demons62:65Drim Tim więcej»
(10-02-2019 16:00)
Atomic Sosnowiec39:96Basketball Demonswięcej»
(24-02-2019 19:00)
Basketball Demons75:27Be Perfectwięcej»
(03-03-2019 19:00)
Budsar Zabrze63:84Basketball Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Basketball Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Romus Katowice37:100Basketball Demonswięcej»
(31-03-2019 11:40)

1. Runda Play-Off

Green Peas65:56Basketball Demonswięcej»
(07-04-2019 14:30)
Basketball Demons71:78Green Peaswięcej»
(13-04-2019 16:00)
Green Peas : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)