PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Basketball Demons

O drużynie

Trener:

Tomasz Domański

 

 

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

1. Liga

Basketball Demons81:49Longman Boyswięcej»
(22-09-2019 14:30)
Jaworzno Squad44:92Basketball Demonswięcej»
(29-09-2019 17:30)
Basketball Demons64:55Dobermanywięcej»
(06-10-2019 14:30)
Rybnik Team39:95Basketball Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Basketball Demons58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)
Drim Tim 63:61Basketball Demonswięcej»
(27-10-2019 19:00)
Basketball Demons94:70Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-11-2019 14:30)
W¶ciekłe Psy73:99Basketball Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Basketball Demons66:58Budsar Zabrzewięcej»
(24-11-2019 17:30)
Green Peas : Basketball Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Basketball Demons : Romus Katowicewięcej»
(15-12-2019 17:30)
Longman Boys : Basketball Demonswięcej»
(22-12-2019 17:30)
Atomic Sosnowiec : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Basketball Demons : W¶ciekłe Psywięcej»
(niezaplanowano)
Basketball Demons : Rybnik Teamwięcej»
(niezaplanowano)
Basketball Demons : Drim Tim więcej»
(niezaplanowano)
Basketball Demons : Jaworzno Squadwięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Budsar Zabrze : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Basketball Demons : Green Peaswięcej»
(niezaplanowano)
Dobermany : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 6
Liga Old Boys:
U.P.G.2:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
Jastrz±b4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
Kadra Bielszowice7:3Smart-Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Irex6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
Chłopaki nie płacz±1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 5
Liga Old Boys:
U.P.G.1:5Irexwięcej»
(29-11-2019 21:15)
WINDEX 14:1MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)
THUNDER 1:8Zygzakwięcej»
(29-11-2019 19:45)
Irex7:3Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
Rolnik6:4Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Jastrz±b5:11GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019 17:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
Chłopaki nie płacz±0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(28-11-2019 20:00)