Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Bartosz Bogacki

Zawodnik: Bartosz Bogacki
Drużyna: Drozd Katowice
Wcześniej:Wściekłe Psy - do 09-10-2021
Respirator - do 14-05-2011
Killa Bees - do 18-04-2015
Pozycja: 3
Wiek: 39 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Olimpia - Drozd121770.6%121675.0%010.0%1250.0%41502022524
Zryw - Drozd2450.0%2366.7%010.0%22100.0%101120068
Dobre Chłopaki - Drozd61637.5%61540.0%010.0%3742.9%0001713157
OKKS - Drozd4850.0%4850.0%000.0%2366.7%1014206106
Drozd - PMB1812.5%1812.5%000.0%33100.0%202070354
Drozd - Olimpia51533.3%51338.5%020.0%1250.0%1122102113
Wataha - Drozd51338.5%51241.7%010.0%000.0%2021201106
Drozd - Dobre Chłopaki122060.0%111957.9%11100.0%2450.0%13422052720
Asy Śląska - Drozd61154.5%61154.5%000.0%000.0%11212011211
Drozd - OKKS51338.5%51241.7%010.0%2450.0%2131205123
Płomień Żory - Drozd91181.8%91181.8%000.0%1250.0%10132041918
Drozd - Zryw71546.7%61250.0%1333.3%000.0%00006001513
PMB - Drozd122842.9%122450.0%040.0%5862.5%00014052910
SUMA8617948.0%8416451.2%21513.3%223759.5%167231741137196133
ŚREDNIO6.613.86.512.60.21.21.72.81.20.51.81.33.20.12.815.110.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)