Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

BKS Pordzika

O drużynie

Oficjalna strona drużyny:
www.bkspordzika.futbolowo.pl

Facebook:
https://web.facebook.com/BKSPordzika/


Naszymi sponsorami są:
 
Szkolenia Profesja
ul. Zabrzańska 17
41-708 Ruda Śląska
www.mojaprofesja.pl
biuro@mojaprofesja.pl
Tel. 600-700-270 – informacja, zapisy
668-688-682 – obsługa firm


 

BKS Pordzika

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Madej Wróbel1:4BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
BKS Pordzika2:3CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
FC VIKING0:3BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
BKS Pordzika3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
RST Team3:6BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
BKS Pordzika4:3Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
BKS Pordzika3:4HHTwięcej»
(24-06-2018 10:00)
Ultimate Team2:2BKS Pordzikawięcej»
(30-06-2018 15:00)
BKS Pordzika2:5No Namewięcej»
(08-07-2018 10:00)
FC Bar Karolinka2:2BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
BKS Pordzika0:7Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)

Runda II

BKS Pordzika : FC VIKINGwięcej»
(09-09-2018 11:15)
RST Team : BKS Pordzikawięcej»
(15-09-2018 16:15)
BKS Pordzika : FC Kaufhauswięcej»
(23-09-2018 10:00)
Dam Pack : BKS Pordzikawięcej»
(29-09-2018 13:45)
BKS Pordzika : HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
Ultimate Team : BKS Pordzikawięcej»
(20-10-2018 12:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)