Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

BKS Pordzika

O drużynie

Oficjalna strona drużyny:
www.bkspordzika.futbolowo.pl

Facebook:
https://web.facebook.com/BKSPordzika/


Naszymi sponsorami są:
 
Szkolenia Profesja
ul. Zabrzańska 17
41-708 Ruda Śląska
www.mojaprofesja.pl
biuro@mojaprofesja.pl
Tel. 600-700-270 – informacja, zapisy
668-688-682 – obsługa firm


 

BKS Pordzika

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Madej Wróbel1:4BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
BKS Pordzika2:3CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
FC VIKING0:3BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
BKS Pordzika3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
RST Team3:6BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
BKS Pordzika4:3Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
BKS Pordzika3:4HHTwięcej»
(24-06-2018 10:00)
Ultimate Team2:2BKS Pordzikawięcej»
(30-06-2018 15:00)
BKS Pordzika2:5No Namewięcej»
(08-07-2018 10:00)
FC Bar Karolinka2:2BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
BKS Pordzika0:7Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)

Runda II

BKS Pordzika3:0FC VIKINGwięcej»
(09-09-2018 11:15)
RST Team9:0BKS Pordzikawięcej»
(15-09-2018 16:15)
BKS Pordzika2:4FC Kaufhauswięcej»
(23-09-2018 10:00)
Dam Pack13:4BKS Pordzikawięcej»
(29-09-2018 13:45)
BKS Pordzika1:7HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
Ultimate Team3:0BKS Pordzikawięcej»
(20-10-2018 12:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)