PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Atomic Sosnowiec

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

1. Liga

Atomic Sosnowiec58:66Rybnik Teamwięcej»
(17-09-2017 16:00)
Drim Tim 68:51Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-09-2017 19:00)
Atomic Sosnowiec65:50Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2017 17:30)
Atomic Sosnowiec71:60TG Powerwięcej»
(15-10-2017 11:40)
W¶ciekłe Psy73:59Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Atomic Sosnowiec68:59Budsar Zabrzewięcej»
(29-10-2017 14:30)
Green Peas61:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(05-11-2017 14:30)
Atomic Sosnowiec69:75Basketball Demonswięcej»
(12-11-2017 11:40)
Jaworzno Squad54:66Atomic Sosnowiecwięcej»
(19-11-2017 17:30)
Atomic Sosnowiec48:58Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(03-12-2017 11:40)
Dobermany41:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2017 19:00)
Rybnik Team79:70Atomic Sosnowiecwięcej»
(17-12-2017 13:00)
Atomic Sosnowiec53:60Drim Tim więcej»
(07-01-2018 19:00)
Gwiezdno Flota58:72Atomic Sosnowiecwięcej»
(21-01-2018 14:30)
TG Power85:64Atomic Sosnowiecwięcej»
(28-01-2018 19:00)
Atomic Sosnowiec71:74W¶ciekłe Psywięcej»
(11-02-2018 14:30)
Atomic Sosnowiec61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Basketball Demons71:54Atomic Sosnowiecwięcej»
(25-02-2018 16:00)
Budsar Zabrze0:20Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-03-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec65:57Jaworzno Squadwięcej»
(11-03-2018 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice53:66Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-03-2018 14:30)
Atomic Sosnowiec58:64Dobermanywięcej»
(25-03-2018 14:30)

1. Runda Play-Off

Drim Tim 70:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-04-2018 16:00)
Atomic Sosnowiec55:58Drim Tim więcej»
(08-04-2018 16:00)
Drim Tim  : Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)