Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Atomic Sosnowiec

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Atomic Sosnowiec0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Drim Tim 88:47Atomic Sosnowiecwięcej»
(23-09-2018 14:30)
Atomic Sosnowiec66:72Romus Katowicewięcej»
(30-09-2018 11:40)
Atomic Sosnowiec62:78Be Perfectwięcej»
(07-10-2018 19:00)
Budsar Zabrze68:46Atomic Sosnowiecwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec56:45Green Peaswięcej»
(21-10-2018 13:00)
Basketball Demons62:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-11-2018 19:00)
Atomic Sosnowiec59:51Jaworzno Squadwięcej»
(11-11-2018 11:40)
Płomień D.G.46:58Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2018 11:40)
Rybnik Team77:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Gwiezdno Flota74:71Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-01-2019 13:00)
Atomic Sosnowiec64:72Drim Tim więcej»
(13-01-2019 16:00)
Romus Katowice85:69Atomic Sosnowiecwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Be Perfect91:71Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec62:96Budsar Zabrzewięcej»
(03-02-2019 16:00)
Green Peas67:59Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-02-2019 11:40)
Atomic Sosnowiec39:96Basketball Demonswięcej»
(24-02-2019 19:00)
Jaworzno Squad65:52Atomic Sosnowiecwięcej»
(03-03-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec73:58Płomień D.G.więcej»
(17-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Atomic Sosnowiec63:67Rybnik Teamwięcej»
(31-03-2019 14:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)