Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Artur Pradela

Zawodnik: Artur Pradela
Drużyna: Basket Czerwionka
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Atomic - Basket Czerwionka3650.0%3560.0%010.0%11100.0%415000178
Budsar - Basket Czerwionka2825.0%1425.0%1425.0%000.0%415111156
Basket Czerwionka - Rybnik Team51145.5%5955.6%020.0%000.0%1231101108
Basket Czerwionka - Gwiezdno Flota51145.5%5955.6%020.0%11100.0%911000131113
Basket Czerwionka - Hica41136.4%41136.4%000.0%2366.7%5050103105
Basket Czerwionka - Energiczni5683.3%5683.3%000.0%1616.7%4150012119
Wielka Kiść - Basket Czerwionka4944.4%4666.7%030.0%1714.3%8210001297
Monstars - Basket Czerwionka41040.0%4944.4%010.0%22100.0%6170013109
Basket Czerwionka - Wielka Kiść1812.5%1714.3%010.0%000.0%30301022-3
Basket Czerwionka - Energiczni41040.0%4944.4%010.0%2366.7%551003201018
SUMA379041.1%367548.0%1156.7%102343.5%491463277188580
ŚREDNIO3.79.03.67.50.11.51.02.34.91.46.30.20.70.71.88.58.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)
Fryncita Street0:3Zygzakwięcej»
(11-05-2024 10:00)