Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Artur Czempik

Artur Czempik
Zawodnik: Artur Czempik
Drużyna: ZGP barhan.pl
Wiek: 30 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
ZGP - Hica51435.7%5862.5%060.0%2633.3%70727041211
Energiczni - ZGP080.0%030.0%050.0%2450.0%71802042-2
ZGP - Zryw71450.0%2540.0%5955.6%22100.0%000280102114
Piaśniki - ZGP81844.4%71353.8%1520.0%2366.7%20232051910
ZGP - Longman51145.5%4666.7%1520.0%3560.0%51626071413
Killa Bees - ZGP71936.8%2922.2%51050.0%22100.0%50515032117
ZGP - Wielka Kiść 61931.6%2728.6%41233.3%000.0%90915081610
ZGP - Se Gramy61735.3%2922.2%4850.0%3560.0%30337021917
Olimpia - ZGP31421.4%2922.2%1520.0%010.0%40404087-5
Sor-Drew - ZGP040.0%030.0%010.0%7887.5%000010073
ZGP - Olimpia61833.3%41233.3%2633.3%1250.0%3362304159
Wataha - ZGP71838.9%4850.0%31030.0%8988.9%31422072514
ZGP - Zryw61540.0%61154.5%040.0%5771.4%00047061711
Piaśniki - ZGP51729.4%2825.0%3933.3%020.0%000230813-4
ZGP - Hica62030.0%21020.0%41040.0%5771.4%61723022115
ZGP - Longman61250.0%1520.0%5771.4%2633.3%0002107195
Wielka Kiść - ZGP81844.4%41040.0%4850.0%1250.0%30305132116
SUMA9125635.5%4913636.0%4212035.0%457163.4%577642871188269154
ŚREDNIO5.415.12.98.02.57.12.64.23.40.43.81.64.20.15.215.89.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)