Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Arkadiusz Piekarski

Arkadiusz Piekarski
Zawodnik: Arkadiusz Piekarski
Drużyna: Jaworzno Squad
Wcześniej:Płomień Dąbrowa Górnicza - do 07-03-2010
Jaworzno Squad - do 13-02-2011
Jaworzno Squad - do 09-05-2015
Wiek: 39 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Jaworzno - Demons44100.0%44100.0%000.0%000.0%0330001810
Longman - Jaworzno020.0%020.0%000.0%000.0%202020002
Romus - Jaworzno1250.0%1250.0%000.0%000.0%101000022
Jaworzno - Dobermany1333.3%1333.3%000.0%000.0%303000023
Rybnik Team - Jaworzno4666.7%4666.7%000.0%000.0%022000088
Drim Tim - Jaworzno1333.3%1333.3%000.0%020.0%10100022-3
Wściekłe Psy - Jaworzno010.0%010.0%000.0%000.0%101000000
Jaworzno - Longman2450.0%2450.0%000.0%1250.0%213110057
Jaworzno - Romus020.0%020.0%000.0%000.0%011010000
Dobermany - Jaworzno2825.0%2825.0%000.0%22100.0%213000360
Gwiezdno Flota - Jaworzno3742.9%3742.9%000.0%000.0%606030269
Jaworzno - Drim Tim21216.7%21216.7%000.0%000.0%7411011542
SUMA205437.0%205437.0%00%3650.0%251237181134340
ŚREDNIO1.74.51.74.50.00.00.30.52.11.03.10.10.70.11.13.63.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)