Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aleks Folwarczny

Zawodnik: Aleks Folwarczny
Drużyna: Piaśniki Magic Balls
Wiek: 21 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
PMB - Płomień Żory3933.3%3933.3%000.0%040.0%268000163
Zryw - PMB1714.3%1714.3%000.0%000.0%224010120
PMB - New York Bricks2540.0%2540.0%000.0%2450.0%6393114611
PMB - Olimpia1616.7%1520.0%010.0%4666.7%314100064
Wataha - PMB4666.7%4666.7%000.0%3475.0%52711001117
PMB - Dobre Chłopaki1250.0%1250.0%000.0%000.0%235021128
Drozd - PMB2540.0%2540.0%000.0%000.0%213310246
Płomień Żory - PMB3742.9%3742.9%000.0%2366.7%4372010813
PMB - Zryw3475.0%3475.0%000.0%44100.0%53811131017
OKKS - PMB3742.9%3742.9%000.0%22100.0%66120310820
Olimpia - PMB5955.6%5955.6%000.0%3837.5%461044021320
PMB - Wataha050.0%050.0%000.0%4666.7%819200246
Dobre Chłopaki - PMB41040.0%4944.4%010.0%020.0%516120485
PMB - Asy Śląska2825.0%2825.0%000.0%000.0%120124100415
New York Bricks - PMB3560.0%3560.0%000.0%000.0%93123120622
PMB - Drozd5862.5%5862.5%000.0%030.0%841211021016
SUMA4210340.8%4210141.6%020.0%244652.2%83451282619722108183
ŚREDNIO2.66.42.66.30.00.11.52.95.22.88.01.61.20.41.46.811.4

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)