Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Alan Duś

Zawodnik: Alan Duś
Drużyna: New York Bricks
Wiek: 23 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wataha - New York Bricks3742.9%3742.9%000.0%000.0%3580000610
New York Bricks - Dobre Chłopaki22100.0%22100.0%000.0%000.0%202120247
Asy Śląska - New York Bricks4757.1%4757.1%000.0%000.0%1232101810
PMB - New York Bricks2825.0%2728.6%010.0%000.0%235120046
New York Bricks - Drozd4580.0%4580.0%000.0%000.0%5381102815
Płomień Żory - New York Bricks050.0%040.0%010.0%000.0%516130302
New York Bricks - Zryw4580.0%3475.0%11100.0%000.0%3143300918
New York Bricks - Olimpia1425.0%1425.0%000.0%000.0%303100122
New York Bricks - Wataha1616.7%1520.0%010.0%2450.0%4610000245
Dobre Chłopaki - New York Bricks020.0%020.0%000.0%000.0%314000101
New York Bricks - Asy Śląska000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
New York Bricks - OKKS020.0%020.0%000.0%000.0%22400040-2
Drozd - New York Bricks21315.4%070.0%2633.3%22100.0%415110381
New York Bricks - Płomień Żory21315.4%21020.0%030.0%000.0%95140310411
Zryw - New York Bricks1911.1%1714.3%020.0%000.0%134030120
New York Bricks - PMB21020.0%1812.5%1250.0%1250.0%459120069
Olimpia - New York Bricks020.0%020.0%000.0%000.0%314100003
SUMA2810028.0%248328.9%41723.5%5862.5%563995132112065100
ŚREDNIO1.65.91.44.90.21.00.30.53.32.35.60.81.20.11.23.85.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)
Fryncita Street0:3Zygzakwięcej»
(11-05-2024 10:00)