Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011

01-09-2010 12:40 | Kursor

logo

 Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011 - TEAM-SZALEŃCY 2 - AFERA - 6 ŚCIĘĆ - KAM-LIS - SZYMBUD - TEAM ZBRO-ART - ZZ "KADRA" BOBREK-CENTRUM - S.M. TEAM - SPS SPART RUDA ŚLĄSKA - GAZY BOJOWE - WORMSY - UTOPIA - DOOM TEAM - K.S. TĘCZA - TAŃCZĄCY Z PIŁKAMI - KADRA HALEMBA - RESZTKI KPKS - PUB NIBY NIC - VOLEY BOYS  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej Kwalifikacyjny

01-09-2010 12:33 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na grupy oraz terminarz i harmonogram rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego RALK na nowy sezon 2010/2011.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

  Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).   W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.   Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom). Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny!  Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne

31-08-2010 8:15 | Andrzej

logo

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w sezonie 2010/2011
Komentarzy: 0 | Więcej »

Składy i informacje na stronie o drużynach

27-08-2010 10:28 | Kuchcik Jr

logo

Pragniemy poinformować, iż na stronie internetowej rozgrywek Old Boys zostały zaktualizowane składy wszystkich drużyn (zakładka drużyny) zgodnie z otrzymanymi kartami drużynowymi. Dogłaszać zawodników można drogą elektroniczną na adres t.kucharczyk@mosir.rsl.pl
Komentarzy: 0 | Więcej »

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | Kuchcik Jr

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 31.08.2010

25-08-2010 8:16 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 17.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa!  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | Kuchcik Jr

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | Kuchcik Jr

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | Kuchcik Jr

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(16-06-2019 19:00)
Kolejka 11
2 Liga:
Zryw Betlejem2:1TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
FC Kaufhaus7:6Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
Los Blancos2:2No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC VIKING3:0Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Kolejka 5
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojakwięcej»
(16-06-2019 17:45)
Kolejka 11
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
PMM0:3MGwięcej»
(15-06-2019 12:45)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
Madej Wróbel2:6Wojakwięcej»
(15-06-2019 10:15)
Kolejka 10
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
Kolejka 6
2 Liga:
Zryw Betlejem6:0FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)