Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Składy i informacje na stronie o drużynach

27-08-2010 10:28 | Kuchcik Jr

logo

Pragniemy poinformować, iż na stronie internetowej rozgrywek Old Boys zostały zaktualizowane składy wszystkich drużyn (zakładka drużyny) zgodnie z otrzymanymi kartami drużynowymi. Dogłaszać zawodników można drogą elektroniczną na adres t.kucharczyk@mosir.rsl.pl
Komentarzy: 0 | Więcej »

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | Kuchcik Jr

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 31.08.2010

25-08-2010 8:16 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 17.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa!  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | Kuchcik Jr

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | Kuchcik Jr

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | Kuchcik Jr

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys

28-07-2010 14:46 | Kuchcik Jr

logo

Na stronie w zakładce REGULAMIN pojawił się nowy, zmieniony regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys na sezon 2010/2011. Wszystkie dryżyny proszonę są o zapozanie się z nowym regulaminem.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011

19-07-2010 10:12 | Kuchcik Jr

logo

W załączeniu komunikat organizacyjny dotyczący następnego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, a w nim m.in. termin przyjmowania drużyn do rozgrywek.     
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011.    Kliknij w Więcej poniżej aby przeczytać pełną treść komunikatu.    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)