Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | Kuchcik Jr

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | Kuchcik Jr

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys

28-07-2010 14:46 | Kuchcik Jr

logo

Na stronie w zakładce REGULAMIN pojawił się nowy, zmieniony regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys na sezon 2010/2011. Wszystkie dryżyny proszonę są o zapozanie się z nowym regulaminem.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011

19-07-2010 10:12 | Kuchcik Jr

logo

W załączeniu komunikat organizacyjny dotyczący następnego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, a w nim m.in. termin przyjmowania drużyn do rozgrywek.     
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011.    Kliknij w Więcej poniżej aby przeczytać pełną treść komunikatu.    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

RESZTKI KPKS Mistrzem I Ligi

21-06-2010 9:07 | Kursor

logo

 17 czerwca zakończyliśmy rozgrywki Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  W pierwszej lidze walka o pierwsze miejsce toczyła się do samego końca pomiędzy Resztkami a Mirexem.  Miłą niespodzianką okazała się nowa drużyna w tym sezonie (6 ŚCIĘĆ), która uplasowała się na 3 miejscu. W II Lidze drużyna Kadra Halemba udowodniła, że runda kwalifikacyjna była wypadkiem przy pracy i w pełni zasługuje na grę w I Lidze.   TUTAJ kompletne tabele końcowe obu lig.   Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcą i zapraszamy wszystkich do zgłaszanie się na sezon 2010/2011.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna SZYMBUD wycofana z rozgrywek

17-06-2010 14:02 | Kursor

logo

 W związku z oddaniem 2 meczu walkowerem przez drużynę SZYMBUD została ona wykluczona z rozgrywek, a mecze dotychczas przez nią rozegrane traktuje się jako nieodbyte, zgodnie z punktem 7h regulaminu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny na sezon 2010/2011

14-06-2010 15:08 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Mistrzostwa Śląska Amatorów. Dzień drugi, czyli Karnia zgarnia wszystko!

13-06-2010 23:27 | Benek

logo

Rozgrywający zespołu Dexus Partners Pszczyna nie dość, że poprowadził swoich kolegów do kompletu zwycięstw to jeszcze zgarnął trzy z czterech nagród indywidualnych. Gratulacje!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)