Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zmiana przepisów gry w koszykówkę

09-09-2010 8:53 | Andrzej

logo

W związku ze zmianą przepisów gry w koszykówkę, które właśnie wchodzą w życie zainteresowanych przedstawicieli drużyn zapraszamy na szkolenie, na którym będą te zmiany dokładnie omawiane.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Komunikat organizacyjny ALS/01/10/11

04-09-2010 10:37 | Kursor

logo

Komunikat organizacyjny: ALS 01/10/11   Na zebraniu organizacyjnym chęć udziału w lidze potwierdziło 18 z 19 zgłoszonych drużyn. Ustalono również następujący system rozgrywek:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011

01-09-2010 12:40 | Kursor

logo

 Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011 - TEAM-SZALEŃCY 2 - AFERA - 6 ŚCIĘĆ - KAM-LIS - SZYMBUD - TEAM ZBRO-ART - ZZ "KADRA" BOBREK-CENTRUM - S.M. TEAM - SPS SPART RUDA ŚLĄSKA - GAZY BOJOWE - WORMSY - UTOPIA - DOOM TEAM - K.S. TĘCZA - TAŃCZĄCY Z PIŁKAMI - KADRA HALEMBA - RESZTKI KPKS - PUB NIBY NIC - VOLEY BOYS  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej Kwalifikacyjny

01-09-2010 12:33 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na grupy oraz terminarz i harmonogram rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego RALK na nowy sezon 2010/2011.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

  Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).   W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.   Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom). Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny!  Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne

31-08-2010 8:15 | Andrzej

logo

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w sezonie 2010/2011
Komentarzy: 0 | Więcej »

Składy i informacje na stronie o drużynach

27-08-2010 10:28 | Kuchcik Jr

logo

Pragniemy poinformować, iż na stronie internetowej rozgrywek Old Boys zostały zaktualizowane składy wszystkich drużyn (zakładka drużyny) zgodnie z otrzymanymi kartami drużynowymi. Dogłaszać zawodników można drogą elektroniczną na adres t.kucharczyk@mosir.rsl.pl
Komentarzy: 0 | Więcej »

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | Kuchcik Jr

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 31.08.2010

25-08-2010 8:16 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 17.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa!  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | Kuchcik Jr

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)