Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Trzecia Edycja Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówce.

16-05-2017 11:23 | Kuchcik Jr

logo

Trzecia Edycja Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówce Amatorskiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz mistrzem!

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Irex Gaz mistrzem!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu 2016/2017

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Zakończył się sezon 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

15-05-2017 7:54 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

15-05-2017 7:50 | Karolina

logo

 Podsumowanie 25. kolejki 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zygzak wicemistrzem!

12-05-2017 10:47 | Karolina

logo

 Zygzak Ruda Slaska wicemistrzem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

10-05-2017 13:16 | Arek

Silesian Football Night!

Zapisz swoją drużynę do kolejnej edycji turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie zawodnika

09-05-2017 13:32 | Arek

logo

Niesportowe zachowanie ukarane...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)