Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Reforma rozgrywek.

19-01-2019 16:03 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka XIII, Sinusoida.

14-01-2019 13:01 |

logo

Ależ to była pokręcona kolejka, w półtora dnia dostałem wszystko co najlepsze i najnudniejsze w RALK. Od stanów lękowych, że do końca danego meczu zostało jeszcze 20 minut, do trzymania kciuków, żeby doszło do dogrywki, a najlepiej dwóch.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Weryfikacja walkowera.

27-12-2018 20:46 | MaCzO1948

logo

Po skontaktowaniu się z wydziałem gier i dysyplin PZKosz organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki postanowili przyznać walkowery drużynie Demony (za występ nieuprawionego zawodnika) w meczach RALK rozegranych po 29 września 2018 (data rozpoczęcia sezonu grupy C II ligi PZKosz).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery dla Demonów...

27-12-2018 7:55 | MaCzO1948

logo

Informuujemy, że ze względu na to, iż w drużynie Demons Basketball wystąpił nieuprawiony zawodnik organizatorzy zmuszeni są zweryfikować mecze, w których owy zawodnik wystąpił jako walkowery...
Komentarzy: 0 | Więcej »

LIGA RUDZKICH ORLIKÓW ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018

19-11-2018 10:02 | Lukasz

LIGA RUDZKICH ORLIKÓW  ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018


Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:3MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
Kolejka 5
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(13-11-2021 16:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
Kolejka 22
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
Kolejka 21
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)
Kolejka 20
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)
Kolejka 19
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
Kolejka 18
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)
Kolejka 17
MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Kolejka 16
2 Liga:
LOS ORLIKOS1:5RST Teamwięcej»
(19-09-2021 15:15)
THE LUTA3:3CHzPwięcej»
(19-09-2021 13:15)
HHT4:6Bar Karolinkawięcej»
(19-09-2021 12:15)
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)