Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Ostatnie dni zgłaszania drużyn

20-08-2012 9:47 | Andrzej

logo

Przypominamy, że 22 sierpnia mija termin przyjmowania zgłoszeń nowych drużyn
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana terminów spotkań

20-08-2012 8:28 | Andrzej

logo

Informujemy, że na wniosek drużyn zmianie uległy terminy spotkań w dniu 02.09.2012r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | MaCzO1948

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 |

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | MaCzO1948

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 |

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 |

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 |

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:58Zrywwięcej»
(05-02-2023 11:40)
Bociany Manhattan49:75New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Asy Śląska65:47Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermanywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Monstars48:61Budsarwięcej»
(04-02-2023 10:20)
Grupa B:
Hica58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
PMB40:64Atomicwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Se Gramy71:99Wściekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia50:75Wielka Kiśćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Dazynt43:85Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Kolejka 12
New York Bricks61:62Wielka Kiśćwięcej»
(29-01-2023 15:40)
Basket Czerwionka64:78Watahawięcej»
(29-01-2023 14:20)
Zryw92:37Olimpiawięcej»
(29-01-2023 13:00)
Bociany Manhattan40:53Asy Śląskawięcej»
(29-01-2023 11:40)
Pepega Squad54:55Dazyntwięcej»
(29-01-2023 10:20)