Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne

31-08-2011 8:27 | Andrzej

logo

Informujemy, że spotkanie organizacyjne odbędzie się 6. września o godzinie 18.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ul. Hallera 14a (budynek przy hali na której rozgrywane są mecze naszej ligi)  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia

29-08-2011 8:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2011/2012. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych).  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec zgłoszeń

25-08-2011 8:24 | Andrzej

logo

Do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zgłosiło się pięć nowych zespołów. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przypominamy o kartach

24-08-2011 9:50 | Andrzej

logo

Jak już informowaliśmy w komuniacie organizacyjnym, zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane są do dnia dzisiejszego (24. sierpnia). Natomiast potwierdzenia udziału w rozgrywkach (przyjmowanie kart zgłoszeniowych ze składami) przyjmowane są do 26. sierpnia.
Komentarzy: 0 | Więcej »

V Rudzki Nocny Streetball i Turniej Koszykówki Ulicznej

11-08-2011 14:28 | Kuchcik Jr

logo

Rudzki Nocny Streetball odbędzie się już piąty raz i z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Tym razem 10 września od godziny 13.00 zagrają dzieci i młodzież, zaś w nocy z 10 na 11 września dorośli w kategorii OPEN.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2011/2011

10-08-2011 13:50 | Kursor

logo

 Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy na sezon 2011/2012. W pierwszej kolejności (od dzisiaj do 26 sierpnia) przyjmujemy zgłoszenia od drużyn które grały w zeszłym sezonie i nie wycofały się z rozgrywek.  Od 27 sierpnia do 2 września zgłoszenia mogą nadsyłać nowe zespoły. Uwaga planuje się przyjąć na sezon 2011/2012 tylko 16 zespołów dlatego o zakwalifikowaniu się do rozgrywek może decydować kolejność zgłoszeń!!!    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu !!!

10-08-2011 9:47 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2011/2012 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszają zapisy!

25-07-2011 13:58 | Andrzej

logo

 W dniu dzisiejszym ruszają zapisy do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie i rozdanie nagród 16 czerwca

10-06-2011 8:51 | Kursor

logo

 16 czerwca (po ostatnim meczu, ok godziny 21:00) zapraszamy wszystkie drużyny na zakończenie sezonu 2010/2011 i rozdanie nagród. Zapraszamy rówież zwycięzcę LIGI TYPERÓW, który również będzie mógł odebrać nagrodę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

UWAGA! Zmiany godzin meczy ostatniej kolejki 16 czerwca

10-06-2011 8:33 | Kursor

logo

 W związku z wycofaniem się drużyny SZYMBUD i Team ZBRO-ART zmieniają się godziny następujących meczy: Tańczący z piłkami - SPS SPART - godzina 19:00 iTEAM Szaleńcy 2 - DOOM TEAM - godzina 20:00 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)