Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 |

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 |

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 |

logo

Do 13 lipca należy dostarczyć aktualizację list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdują się jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

26-06-2012 12:37 | Andrzej

logo

Zestaw par na dwa najbliższe weekendy umieszczamy poniżej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Następna kolejka przed nami

19-06-2012 14:54 | Andrzej

logo

 Już w najbliższy weekend następne spotkania w lidze Rudzkich Orlików
Komentarzy: 0 | Więcej »

MIREX mistrzem I LIGI

05-06-2012 14:26 | Kursor

logo

 Dopiero trzecie mecze przyniosły rozstrzygnięcie w finałach Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

KOMUNIKAT 1/2012

29-05-2012 20:30 | Adam

logo

Weryfikacja wyników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Statystyki drugich meczy FINAŁOWYCH

26-05-2012 13:32 | Kursor

logo

  Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami drugich meczy finałowych rozegranych 24 maja 2012 r.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 9
Liga Old Boys:
Biadacz4:3Jastrząbwięcej»
(18-12-2020 20:10)
ZZRG4:3DRINK TEAMwięcej»
(18-12-2020 19:20)
Zygzak3:5Irexwięcej»
(18-12-2020 18:30)
Rolnik2:0THUNDER więcej»
(18-12-2020 17:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 12
Faza pierwsza:
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)