Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Koniec zgłoszeń - wiemy kto zagra

27-08-2012 10:34 | Andrzej

logo

Już wiemy kto i w której lidze zagra w nadchodzącym sezonie Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2012/2013

23-08-2012 14:35 | Kursor

logo

  Rozpoczynamy zapisy na sezon 2012/2013  Termin upływa 7 września! Spiesz się ;)  
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia

22-08-2012 12:34 | MaCzO1948

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy stan zgłoszeń poszczególnych drużyn do nowego sezonu 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia napływają

22-08-2012 9:44 | Andrzej

logo

Dzisiaj (22.08) mija termin przyjmowania nowych drużyn do rozgrywek RALK
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej barażowy - terminarz

22-08-2012 8:44 | Andrzej

logo

W turnieju barażowym, po którym wyłoniony zostanie przedstawiciel naszej ligi, który zagra w turnieju wojewódzkim zagrają drużyny - Joker, Torpedo, K2 i Silesia Godula
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ostatnie dni zgłaszania drużyn

20-08-2012 9:47 | Andrzej

logo

Przypominamy, że 22 sierpnia mija termin przyjmowania zgłoszeń nowych drużyn
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana terminów spotkań

20-08-2012 8:28 | Andrzej

logo

Informujemy, że na wniosek drużyn zmianie uległy terminy spotkań w dniu 02.09.2012r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | MaCzO1948

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 |

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | MaCzO1948

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 9
Liga Old Boys:
Biadacz4:3Jastrząbwięcej»
(18-12-2020 20:10)
ZZRG4:3DRINK TEAMwięcej»
(18-12-2020 19:20)
Zygzak3:5Irexwięcej»
(18-12-2020 18:30)
Rolnik2:0THUNDER więcej»
(18-12-2020 17:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 12
Faza pierwsza:
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)