Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne

31-08-2011 8:27 | Andrzej

logo

Informujemy, że spotkanie organizacyjne odbędzie się 6. września o godzinie 18.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ul. Hallera 14a (budynek przy hali na której rozgrywane są mecze naszej ligi)  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia

29-08-2011 8:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2011/2012. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych).  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec zgłoszeń

25-08-2011 8:24 | Andrzej

logo

Do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zgłosiło się pięć nowych zespołów. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przypominamy o kartach

24-08-2011 9:50 | Andrzej

logo

Jak już informowaliśmy w komuniacie organizacyjnym, zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane są do dnia dzisiejszego (24. sierpnia). Natomiast potwierdzenia udziału w rozgrywkach (przyjmowanie kart zgłoszeniowych ze składami) przyjmowane są do 26. sierpnia.
Komentarzy: 0 | Więcej »

V Rudzki Nocny Streetball i Turniej Koszykówki Ulicznej

11-08-2011 14:28 | Kuchcik Jr

logo

Rudzki Nocny Streetball odbędzie się już piąty raz i z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Tym razem 10 września od godziny 13.00 zagrają dzieci i młodzież, zaś w nocy z 10 na 11 września dorośli w kategorii OPEN.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2011/2011

10-08-2011 13:50 | Kursor

logo

 Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy na sezon 2011/2012. W pierwszej kolejności (od dzisiaj do 26 sierpnia) przyjmujemy zgłoszenia od drużyn które grały w zeszłym sezonie i nie wycofały się z rozgrywek.  Od 27 sierpnia do 2 września zgłoszenia mogą nadsyłać nowe zespoły. Uwaga planuje się przyjąć na sezon 2011/2012 tylko 16 zespołów dlatego o zakwalifikowaniu się do rozgrywek może decydować kolejność zgłoszeń!!!    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu !!!

10-08-2011 9:47 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2011/2012 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszają zapisy!

25-07-2011 13:58 | Andrzej

logo

 W dniu dzisiejszym ruszają zapisy do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie i rozdanie nagród 16 czerwca

10-06-2011 8:51 | Kursor

logo

 16 czerwca (po ostatnim meczu, ok godziny 21:00) zapraszamy wszystkie drużyny na zakończenie sezonu 2010/2011 i rozdanie nagród. Zapraszamy rówież zwycięzcę LIGI TYPERÓW, który również będzie mógł odebrać nagrodę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

UWAGA! Zmiany godzin meczy ostatniej kolejki 16 czerwca

10-06-2011 8:33 | Kursor

logo

 W związku z wycofaniem się drużyny SZYMBUD i Team ZBRO-ART zmieniają się godziny następujących meczy: Tańczący z piłkami - SPS SPART - godzina 19:00 iTEAM Szaleńcy 2 - DOOM TEAM - godzina 20:00 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
HHT2:9Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)