Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 | Arek

logo

Do 13 lipca należy dostarczyć aktualizację list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdują się jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

26-06-2012 12:37 | Andrzej

logo

Zestaw par na dwa najbliższe weekendy umieszczamy poniżej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Następna kolejka przed nami

19-06-2012 14:54 | Andrzej

logo

 Już w najbliższy weekend następne spotkania w lidze Rudzkich Orlików
Komentarzy: 0 | Więcej »

MIREX mistrzem I LIGI

05-06-2012 14:26 | Kursor

logo

 Dopiero trzecie mecze przyniosły rozstrzygnięcie w finałach Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

KOMUNIKAT 1/2012

29-05-2012 20:30 | Adam

logo

Weryfikacja wyników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)