PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualno¶ci

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 |

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rudzki Nocny Streetball 2013

11-06-2013 11:17 | Andrzej

logo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Rudzkim Nocnym Streetball'u.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na najbliższy weekend

10-06-2013 12:57 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy terminarz na najbliższy weekend rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 |

logo

Pojawiła się możliwo¶ć dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy ¦l±skiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:27 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy ¦l±skiej, który potrzebuje naszej pomocy. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:26 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy ¦l±skiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy ¦l±skiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85W¶ciekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)