Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

K2 za burtą...

19-08-2013 13:13 |

logo

Trzeci walkower dla drużyny K2
Komentarzy: 0 | Więcej »

Z ostatniej chwili...

12-08-2013 10:24 |

logo

Projekt Orlik Polska!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2013/2014

06-08-2013 13:50 | Kursor

logo

 Rozpoczynamy zapisy na sezon 2013/2014.  Na zgłoszenia czekamy do 6 września.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 |

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 |

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 |

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 |

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
Wściekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85Wściekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)