Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 | Arek

logo

Do 13 lipca należy dostarczyć aktualizację list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdują się jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

26-06-2012 12:37 | Andrzej

logo

Zestaw par na dwa najbliższe weekendy umieszczamy poniżej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Następna kolejka przed nami

19-06-2012 14:54 | Andrzej

logo

 Już w najbliższy weekend następne spotkania w lidze Rudzkich Orlików
Komentarzy: 0 | Więcej »

MIREX mistrzem I LIGI

05-06-2012 14:26 | Kursor

logo

 Dopiero trzecie mecze przyniosły rozstrzygnięcie w finałach Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

KOMUNIKAT 1/2012

29-05-2012 20:30 | Adam

logo

Weryfikacja wyników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Statystyki drugich meczy FINAŁOWYCH

26-05-2012 13:32 | Kursor

logo

  Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami drugich meczy finałowych rozegranych 24 maja 2012 r.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Never underestimate the heart of a champion.

23-05-2012 15:11 | Benek

Okiem Statysty(ka) Never underestimate the heart of a champion.

Sezon 2011/2012 możemy oficjalnie uznać za zakończony. Okazało się, że proroctwo Tomka Gomołucha z początku rozgrywek znalazło potwierdzenie w rzeczywistości i zespół Kocików po raz kolejny został mistrzem RALK!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kociki po raz kolejny mistrzem!

22-05-2012 12:17 | Kuchcik Jr

Kociki po raz kolejny mistrzem!

W minioną niedzielę odbył się drugi mecz finałowy pomiędzy drużynami Kociki Stalbet Ruda Śląska i Basket Tychy...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)